Zimowe wakacje - z dzieckiem w góry!

Dodane przez: Ojciec Dyrektor
Kiedy:
2019-01-23, 18:00 - 2019-01-27, 16:00
Gdzie: Bystrzyca Kłodzka (dolnosląskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 25 - 99


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 4/9

Opis wydarzenia

Cześć,

propozycja dla tatusiów i mam:

wakacje z dzieckiem w Schronisku PTTK Jagodna

w programie narty zjazdowe (wyciąg orczykowy dla początkujących) lub biegowe oraz saneczki i dupoślizgi:)

i inne zabawy, które przygotujemy wspólnie:)


Schronisko Jagodna - strona internetowa.

Trochę więcej o Schronisku Jagodna, w którym byłem już z dziesięć razy (w tym ze cztery z synem). Schronisko położone jest w niewysokich Górach Bystrzyckich, okalających od zachodu Kotlinę Kłodzką. Kompletny chill-out na zadupiu. Jest wspólna sala, gdzie dzieciaki nikomu nie przeszkadzają, dużo gier planszowych, książki, dobre jedzenie a wyciąg orczykowy i wypożyczalnia zaraz przy schronisku.

Co roku plan jest taki, że każdy z rodziców coś proponuje dla wszystkich dzieci (np. warsztaty, czytanie książki, spacer) i dzięki temu inni rodzice mają też trochę wolnego. Ja ze swojej strony przygotuję warsztaty na jedno popołudnie (w ubiegłym roku robiliśmy "brzęczydełka" - takie małe instrumenty muzyczne:)).

Mój syn Julian ma lat 8 i (podobnie jak tata) lubi nowe znajomości.

Zarezerwowałem jeden pokój 2-os. i jeden 7-os. (zaklepuję miejsce:)).

Więcej pokoi wolnych po prostu JUŻ NIE MA:)

Kilka słów o kosztach - pokoje są w cenie ok. 30-40 PLN/noc/os.. Dokładnie możecie się dowiedzieć w schronisku. Nie liczyłem dokładnie tego, najpierw zbieram chętnych. Jedzenie w Schronisku jest w spoko cenach i baaaardzo obfite (jedno danie na duet rodzic + dziecko). Dojazd w zakresie własnym oczywiście (jeśli ktoś będzie miał wolne miejsce w aucie to skomunikujemy się). Do tego dochodzą koszty nart, wyciągu.

Ja i Julian zapraszamy pozytywnych ludzi:) i czekamy na zgłoszenia:)!

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij