Zakończenie Sezonu

Dodane przez: yanu
Kiedy:
2019-06-21, 20:00 - 2019-06-22, 02:00
Gdzie: Gdańsk (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 13/20

Opis wydarzenia

Gorąco zapraszam do Klubu Muzycznego Dobry Wieczór na ostatnią impreze przed wakacjami


* Zakończenie Sezonu z MGR

* Koncert zespołu rockowego MGR

* Muzyka mechaniczna

* Impreza na dużej sali


Bilety w cenie: 40zł/*25zł dla klubowiczów ( w cenie dla klubowiczów) szot wyborowej


MGR to zespół złożony z „weteranów” grup największego okresu popularności rocka w Trójmieście. Jego członkowie uczestniczyli w składach popularnych w latach 60. i 70. XX w. Impulsem do „reaktywacji” i „rekonstrukcji” był powrót do Polski w 2017 roku po wielu latach pobytu w Kanadzie charyzmatycznego trójmiejskiego wokalisty Jerzego Kozłowskiego – który na początku lat 70. razem z Haliną Frąckowiak, śpiewał w GRUPIE ABC Andrzeja Nebeskiego. Członkiem-założycielem grupy był m.in. gitarzysta Marek Walasek, którego odnaleźć można na wielu publikowanych przez MGR zdjęciach. Obecnie zastąpił go inny świetny gitarzysta, Tadeusz Hofman.

MGR ma w repertuarze własne „rekonstrukcje” utworów z repertuaru m.in. Deep Purple, Erica Claptona, B. Withersa, The Artwoods, The Beatles, ale chętnie sięga też po standardy i klasykę bluesa, proponując własne interpretacje, osadzone w konwencji bluesowej, soulowej i rhythm and bluesowej.

Osoby,które nie posiadają karty klubowej, mogą na stronie klubu wypełnić wniosek http://klubmuzycznydobrywieczor.pl/karta-klub(...).html

i przesłać na adres mailowy kmdobrywieczor@gmail.com


Bilety i rezerwacja miejsca przy stoliku tylko dla osób, które dokonają wpłaty na konto 08 1750 0012 0000 0000 3325 4857

i wyślą informację na priv.


Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij