Zacieralia 2013 - Festiwal Twórczości Żenującej

Dodane przez: Alva
Kiedy:
2013-01-04, 16:30 - 2013-01-05, 22:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Koszt: 20,00 PLN

Opis wydarzenia

Atmosferę festiwalu zapewniają zespoły, które łączy chęć grania muzyki niezależnej, szczerej, bezkompromisowej i spontanicznej, dla zabawy i przyjemności własnej oraz publiczności.

Między wykonawcami będą przerwy 10 minutowe, w czasie których zaprezentowane zostaną filmy Szczauki Pictures i zespołu filmowego Gruszka Szczepana.

4 stycznia (piątek):- Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą- Sieć Burdeli Po Wsiach- Roman Malik i Tabory- Cremaster- No Smoki- Zacier - Cremaster - Starzy Sida- Bracia Figo Fagot- Z.F. Gruszka Szczepana

5 stycznia (sobota):- Grupa Pieseek- Lej Mi Pół- Zacier i Filistyńskie Napletki- Zuch Kazik- Kasia i Wojtek- Grochowalscy - Korecki - Sienkiewicz- Janusz Zdunek + Kazik + Marienburg + Goście- Płonąca Pyta Nerona- Szczauki Pictures

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij