Wydarzenie życia

Dodane przez: Przekorny37
Kiedy:
2019-07-01, 21:00 - 2019-12-05, 22:00
Gdzie: Kielce (świętokrzyskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 30 - 40

Płeć: Kobieta


Opis wydarzenia

Będę bardzo szczery.

Doszedłem do wniosku że od dłuższego czasu doskwiera mi samotność.

Jestem człowiekiem stworzonym do spędzania czasu i dzielenia radości i smutków z drugą osobą , ważną dla mnie i bliską mojemu sercu. Póki co nie mam takowej,przez co życie nie wydaje mi się tak przyjemne i ciekawe jakim powinno przecież być...

Wydarzenie jakie tu stworzyłem jest szansą na znalezienie miłości. Kobiety wolnej,myślącej podobnie jak ja.... i co ważne - posiadającej chęci na zmiany w swoim życiu oraz odpowiednią ilość wolnego czasu w życiu codziennym,który będzie chciała przeznaczyć na to aby przestać być samą. I nie mówię tu o jakichś tam zlotach,imprezach masowych czy innych formach zabijania czasu. Nie. Mówię tu o otwarciu serca na jednego mężczyznę.

Kilka słów o mnie : 46 letni bezdzietny kawaler z aktualnymi zdjęciami na profilu.

Co lubię? Kurcze....sporo rzeczy ale najbardziej lubię uczucie którego mi ostatnio brakuje - bycie szczęśliwym i spełnionym.

Jak lubię spędzać wolny czas? Lubię podróżować,tańczyć,pływać,jeździć na rowerze i grać w tenisa.

Jeśli jest tu kobieta która myśli podobnie jak ja - zapraszam napisz.

Odpowiem na Twoje pytania jeśli masz.

Być może to szczęście jednak gdzieś tu czeka aby dać mu szansę...

Sławek.

I tak oto dnia 18 maja 2019 roku nadszedł dzień aby pójść krok dalej :)


Zatem :

Dziewczyno (kobieto),jeśli znudziła Ci się Twoja samotność i nie czujesz się z nią dobrze,a wychodzisz z założenia ,że życie jest nie po to ,aby przeżyć je w pojedynkę i chciałabyś radości i smutki dzielić z bliską Ci osobą - zadzwoń,napisz.... 731 12 17 18.

Kto wie...a może to na siebie czekamy.....? :)

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij