Wydarzenie dla Ciebie i dla mnie

Dodane przez: Przekorny37
Kiedy:
2019-01-05, 21:00 - 2019-12-05, 22:00
Gdzie: Kielce (świętokrzyskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 30 - 40

Płeć: Kobieta


Opis wydarzenia

Będę bardzo szczery.

Doszedłem do wniosku że od dłuższego czasu doskwiera mi samotność.

Jestem człowiekiem stworzonym do spędzania czasu z osobą dla mnie wyjątkową,kochającą mnie i zwyczajnie tęskniącą za mną a nie mam takiej przez co życie nie wydaje mi się tak przyjemne i ciekawe jakim powinno przecież być...

Wydarzenie jakie tu stworzyłem jest szansą na znalezienie miłości. Kobiety wolnej,myślącej podobnie jak ja.... i co ważne - postadającej chęci na zmiany w swoim życiu oraz odpowiednią ilość wolnego czasu w życiu codziennym który będzie chciała przeznaczyć na to aby przestać być samą. I nie mówię tu o jakichś tam zlotach,imprezach masowych czy innych formach zabijania czasu. Nie. Mówię tu o otwarciu serca na jednego,jedynego mężczyznę.

Kilka słów o mnie : 46 letni bezdzietny kawaler z aktualnymi (sprzed dwóch lat) zdjęciami na profilu, a ubiegając dociekliwość....nie....nie wyłysiałem ani nie przytyłem 30 kg w ciągu tych dwóch lat :)

Co lubię? Kurcze....sporo rzeczy ale najbardziej lubię uczucie którego mi ostatnio brakuje - bycie szczęśliwym i spełnionym.

Jak lubię spędzać wolny czas? Lubię podróżować,tańczyć,pływać,jeździć na rowerze i grać w tenisa.

Jeśli jest tu kobieta która myśli podobnie jak ja - zapraszam napisz.

Odpowiem na Twoje pytania jeśli masz.

Być może to szczęście jednak gdzieś tu czeka aby dać mu szansę...

Sławek.


Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij