Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Dodane przez: izaza
Kiedy:
2018-12-04, 10:00 - 2018-12-31, 10:00
Gdzie: Wrocław (dolnosląskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Zapraszam na coroczny Wrocławski Jarmark Świąteczny na Wrocławski Rynek i okoliczne uliczki. Jak zwykle rozłożyły się charakterystyczne drewniane kramy z cudownościami dla każdeg:o i dużego i małego. Są słodkości różne: cukrowa wata, lizaki wielkie jak patelnia, gofry karbowane cukrem posypane, są oscypki podsmażane z żurawiną podawane. Oj głowa zaboli od różności, bo i wino grzane jest, a jakże ;) i gdy zapomnimy o umiarze zawrót głowy może się zdarzyć.

Są też produkty bardziej trwałe: a to bombki na choinkę, torebki dla mamy i córci, koszulki z napisami np. "Mam focha" albo "Jestem świetna" , są mebelki i zabawki, biżuteria dla dam, itd. itp.

A resztę moi mili zobaczycie naocznie i usłyszycie nausznie ( bo muzyka też pobrzmiewa) jak tu przybędziecie, do czego zachęcam gorąco.

https://pik.wroclaw.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-we-wroclawiu/


http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/wydarzenia

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij