Rok 2019 już za:|2019 rok już od:

Wczasy pro-wege dla niekoniecznie Wegetarian

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2019-02-03, 14:00 - 2019-02-10, 15:00
Gdzie: Bartoszyce (warminsko-mazurskie)

Dla kogo: dla wszystkich


Opis wydarzenia

Wczasy pro-wege dla niekoniecznie Wegetarian !

Termin 3 lutego-10 lutego 2019 rok.

To nowa moja propozycja dla wszystkich choć trochę zainteresowanych zdrową żywnością, ziołami, potrawami wegetariańskimi, filozofią Pięciu Przemian i gotowania zgodnie z nią, którzy przez 7 dni chcieliby się zanurzyć w tej filozofii i w świecie bez mięsa.

Na 7 dni zapraszam na polską Warmię, gdzie blisko Lidzbarka Warmińskiego jest agroturystyka "Mimoza" prowadzona przez panią Grażynę Ławrynowicz i gdzie będziemy razem przygotowywać posiłki, chodzić na długie spacery, ćwiczyć jogę lub Tai-Chi i rozmawiać o wszystkim , co nas zaintryguje, a będzie związane z żywnością Bio lub zdrowym, pro-wege stylem życia.

Podczas tego wyjazdu znajdzie się czas na wypad do Term Warmińskich, jazdę na łyżwach, kulig o ile pogoda dopisze. Będą też wieczorne animacje, malowanie intuicyjne, magiczne poduszeczki czy terapia...śmiechem , którą sobie sami zafundujemy.

Warsztaty kulinarne poprowadzi pani Grażyna Ławrynowicz w swojej przepięknej, opalanem drewnem kuchni z duszą.

Cena dla naszej grupy 1380 zł za pobyt osoba dorosła.

Dziecko w wieku 6+ za 1200 zł.

Cena obejmuje :

  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienką i TV

  • pełne wyżywienie od niedzieli (obiad) do kolejnej niedzieli (śniadanie), posiłki przygotowywane są w 100% z żywności z certyfikatami Bio od lokalnych ich producentów, oraz z ogrodu biodynamicznego pani Grażyny Ławrynowicz

  • warsztaty kulinarne prowadzone przez panią Grażynę Ławrynowicz

Cena nie obejmuje zajęć z Jogi lub Tai-chi , wypadu do Term. Są to atrakcje dodatkowo płatne, o ile będzie zainteresowanie nimi.

Link do strony Agroturystyki

http://mimozagra.pl/

Zajrzyjcie na tę stronę, bo miejsce jest magiczne i ma bardzo dobre opinie w internecie. Widać ,że pensjonat prowadzony jest z pasją przez praktyka , a nie teoretyka leczenia się żywnością.

I jak zwykle u mnie ja pomagam w dokompletowaniu pokoju 2-osobowego, jeśli ktoś chciałby jednak pokój 1-osobowy , to proszę o kontakt, a skalkuluję cenę dla jedynki. Również pokój 3-osobowy będzie nieco inaczej odpłatny z np. dostawką dla dziecka.

Rezerwacja związana jest z wpłatą zaliczki w wysokości 300 zł na podane przeze mnie konto. Nie ma ograniczeń ilości osób, ale musi się zebrać grupa minimum 10 osób zainteresowanych, aby wczasy na takich warunkach finansowych doszły do skutku. (normalna cena to blisko 1600 zł/osoba).

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij