Teatr na Darze Pomorza - "Kursk"

Dodane przez: ktosia
Kiedy:
2018-07-10, 20:00 - 2018-07-17, 22:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Kto ma ochotę wybrać się na "Kursk" na Darze Pomorza?


Spektakl odbędzie się 10 lipca, godz. 20.00. cena biletu 70 zł. Bilety można nabyć pod linkiem: http://188.252.108.109/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=2335


Miejsca na statku są nienumerowane, więc proponuję, by spotkać się o 19.30 przy trapie i wcześniej zająć krzesła z lepszym widokiem. Jeśli ktoś ma ochotę i czas spotkać się trochę wcześniej na integrazyjną kawkę, to proszę o info na forum, wybierzemy miejsce.


Poniżej opis spektaklu:

Inspirowana faktami wstrząsająca historia katastrofy, do której doszło w 2000 roku na Morzu Barentsa. Najnowocześniejsza łódź podwodna z napędem atomowym, na której doszło do wybuchu, zbyt długo pozostawała pod wodą. Ostatecznie wrak wyciągnięto z wody dopiero po upływie roku. Na pokładzie było 118 członków załogi. Nikt nie przeżył. „Kursk” to opowieść o ich ostatnich dramatycznych chwilach, o osobistych tragediach ich rodzin, przed którymi ukrywano fakty, a także o decyzjach władz i nieodwracalnych konsekwencjach tych decyzji.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij