Sylwester w Warszawie

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2018-12-31, 21:00 - 2019-01-01, 00:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: organizator wybiera spośród zgłoszonych

Wiek: 40 - 65


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Zapraszam wszystkich w wieku 40+ na Sylwestra w....już ustalonej dla mojej grupy lokalizacji (wreszcie !)

Po zabawie Andrzejkowej, którą uważam za całkiem udaną ( i od wielu osób słyszałam,że im się podobało) zdecydowałam się na zabawę w Club Stereo na ul. Nowy Świat 21, Warszawa.

Koszt Sylwestra to 150 zł/osoba w tym jest miejsce siedzące i jedzenie plus lampka szampana o północy. Dodatkowo płatne są drinki.

Dla mojej grupy zarezerwowałam 25 miejsc siedzących w SALI GÓRNEJ tego klubu. Sala Górna jest tuż przy szatni (na tym samym poziomie co szatnia) i ma ładny wystrój. Ma też własny barek, jest w niej ciszej niż na dole i nie dociera dym papierosowy z palarni. Tam w spokoju będzie można chwilę ze sobą nawet porozmawiać Jest to sala generalnie na jakies 35 osób z czego wiekszość my zajmiemy. Mam 15 miejsc dla pań i 10 dla panów.

W jaki sposób można załapać się na tę zabawę ?

Informację jak i gdzie kupić bilety będę wysyłała do każdego z osobna, kto się zgłosi do mnie jako osoba zainteresowana tym wypadem. Ze wzgledu na ograniczona ilosć miejsc, bardzo proszę o pilnowanie terminów rezerwacji. Na odpłatnosć online dam każdemu maksimum 10-12 godzin i zawsze będę prosiła o wysłanie mi na email potwierdzenia zakupu biletu. To ważne, bo ja zapisuję ludzi z różnych portali...pary, małżeństwa i singli i jakoś tym muszę sterować.Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij