Spływ kajakowy po Krutyni na weekend czerwcowy

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2018-06-15, 16:00 - 2018-06-17, 22:00
Gdzie: Mazury (warminsko-mazurskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 35 - 65


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 7/14

Opis wydarzenia

Zapraszam na weekendowy wypad na Mazury.

w programie :

piątek- przyjazd na kwaterę w godzinach wieczornych, impreza integracyjna przy ognisku i gitarze

sobota- śniadanie o 9.30 rano, przejazd samochodami do miejscowosci Krutyń (ok. 40 km). Spływ kajakami na trasie Krutyń- Nowy Most, 19km, na 5-6 godzin płynięcia z jedną przenoską po drodze. Koszt wypożyczenia kajaka to 40zł/osoba. W cenie dowożą nas z powrotem do Krutynia.

Powrót na kwaterę koło godziny 18.00. Obiadokolacja u gospodarzy i impreza przy ognisku...choćby do rana.

niedziela...senna, anielska i sielska..łowienie ryb w zarybionym stawie, wypad na rowerach lub pieszo po okolicznych lasach, opalanie się...relaks pełną parą...rozgrywki w badmintona, ping-ponga lub bilard, który jest na miesjcu...aż koło 18.00 zwijamy się do domu.

Nocleg zalatwiony mamy w "Gościńcu Pogobie" http://gosciniecmazury.pl/oferta.html

za 120 zł/osoba za dwie noce w pokojach 3-osobowych z łazienką. Pensjonat jest rewelacyjnie wyposażony. Warto zajrzeć na ich stronę choćby z ciekawości...

Koszt wyżywienia to 42 zł/osoba za dwa śniadania i jedną obiadokolację w sobotę. Na miejscu jest też kuchnia do naszej dyspozycji.

Dobieramy się w teamy samochodowe dla obniżenia kosztów.

Rezerwacja miejsca związana jest z wpłatą zaliczki w wysokości 120 zł. Na imprezie mam 14 wolnych miejsc, razem będzie nas 27 osób.


Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij