ŚMIECH WZBRONIONY - DODATKOWY SPEKTAKL / UWAGA! ZMIANA W REPERTUARZE!

Dodane przez: Margo20
Kiedy:
2018-04-22, 18:00 - 2018-04-22, 22:00
Gdzie: Zabrze (sląskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Niestety nastąpiła zmiana repertuaru i ceny biletu (40 zł ) :(

http://www.teatrzabrze.pl/przedstawienia/aktualne/651-smiech-wzbroniony-2.html

To jest równanie z trzema niewiadomymi! Szalony trójkąt zależności... Ona, On i...Ona. Obraz rzeczywistości zmienia się jak w kalejdoskopie, romanse i namiętności w tym przedstawieniu to jak domek z kart... Kto odważy się wyjąć kartę z tej kruchej budowli?
Kto przerwie tę spiralę szalonych zdarzeń? Komedia Miro Gavrana to zaskakująca opowieść, pełna nagłych zwrotów akcji, spotkań na granicy zdrowego rozsądku i humoru...który czasem gorzko smakuje.
Śmiech wzbroniony?! Wolno się śmiać, nawet głośno, ale...na własne ryzyko.
Komedia „Śmiech wzbroniony” uhonorowana została nagrodą Marina Držića przyznawaną przez Chorwackie Ministerstwo Kultury. Premiera tej sztuki odbyła się w Zagrzebiu w 2004 roku. Przetłumaczona została na kilka języków m.in.: angielski, rosyjski, słowacki, francuski, czeski i polski.


Jeśli dalej jesteście chętni na wspólne wyjście do teatru proszę o wpłaty na poniższe konto.Dawno nie byliśmy w Teatrze Nowym, zatem zapraszam na spektal.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij