Śląski Air, Piro & Moto Show. FAJERA!

Dodane przez: Klub Śląsk
Kiedy:
2018-06-16, 11:00 - 2018-06-16, 22:00
Gdzie: Katowice (sląskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Jeśli interesujesz się lotnictwem, lubisz oglądać pokazy fajerwerków, albo zwyczajnie masz ochotę położyć się jak Dyzio Marzyciel na łące, popatrzeć w niebo i pomarzyć...wink

...z ramienia Klubu Śląsk Assa Assa zaprasza na wyjątkowe widowisko Śląski Air, Piro & Moto Show FAJERA!

Znalezione obrazy dla zapytania śląski air show

Widowiskowe podniebne akrobacje, zapierające dech pirotechniczne show, grupy rekonstrukcji historycznej oraz szybkie samochody – oto, co czekać będzie na Was pierwszego śląskiego festiwalu lotnictwa, pirotechniki i motoryzacji – Śląski Air, Piro & Moto Show. FAJERA! Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca na terenie lotniska Katowice-Muchowiec, uświetniając obchody 90-lecia istnienia tego miejsca. Już 16 czerwca w piknikowej atmosferze zobaczymy lotnicze akrobacje, szybkie samochody oraz unikatowe na polską skalę pirotechniczne widowisko – zapowiadają organizatorzy.

Śląski Air, Piro & Moto Show. FAJERA!ATRAKCJE:

Air Show:

Znalezione obrazy dla zapytania 4k ipad air 2

Pokaz Łukasza Czepieli

Łukasz Czepiela - pilot akrobacyjny, członek narodowej kadry i grupy akrobacyjnej Żelazny, który jako pierwszy polski zawodnik startuje w prestiżowych wyścigach lotniczych organizowanych w randze mistrzostw świata – Red Bull Air Race.


Pokaz Artura Kielaka

Artur Kielak - członek Aeroklubu Śląskiego i świetny pilot


Pokaz F-16


Przelot samolotu Lockheed C-130 Hercules

Pokaz grupy akrobacyjnej FIREBIRDS

Pokaz Twister Aerobatics Team

Twister Aerobic Team to brytyjska grupa akrobatyczna znana m.in. z nocnych pokazów, podczas których prezentuje publiczności niesamowite show z użyciem pirotechniki. W ramach widowiska przygotują dwa pokazy – dzienny i wieczorny w ultralekkich samolotach typu Silence Twister.


Pokaz dynamiczny zespołu akrobacyjnego PZL-130 Orlik

Pokaz Grupy Falco


Pokaz balonów na ogrzane powietrze – pokaz statyczny i możliwość lotu na uwięzi


Przelot samolotu P-51 MUSTANG – amerykańskiego jednosilnikowego myśliwca z okresu II wojny światowej, zaprojektowanego dla sił powietrznych Wielkiej Brytanii w 1940 roku.


Przelot samolotu PIPER L4 GRASSHOPPER

PTREODACTYLE FLIGHTS – inscenizacja walki powietrznej z okresu I wojny światowej i ekspozycja naziemna
Retro sky team – inscenizacji walki powietrznej z okresu II wojny światowej i ekspozycja naziemna


Ekspozycja statyczna:

Mi-24
Mi-8
Mi-2
PZL W-3 Sokół
PZL SW-4 Puszczyk

Grupy Rekonstrukcji Historycznej:

Znalezione obrazy dla zapytania śląski air show

Śląski Air, Piro & Moto Show to również występy rekonstruktorów połączone z prezentacją historycznego sprzętu wojskowego (czołgi, wozy bojowe, lekkie samochody rozpoznawcze i motocykle) oraz wyposażenia żołnierzy z okresu drugiej wojny światowej. Dodatkowo, na Lotnisku Muchowiec odbędzie się pokaz dynamiczny sprzętu wraz z dwoma rekonstrukcjami bitew.


Pirotechnika:

Konkurs pokazów pirotechnicznych

Bardzo widowiskowym punktem programu będzie też konkurs pokazów pirotechnicznych (na Muchowcu w szranki staną ze sobą trzy drużyny – z Polski, Czech i Litwy).


Motoryzacja

Jedną z motoryzacyjnych gwiazd z pewnością będzie mocarny Mercedes AMG C 43, którego moc - za sprawą właściciela - urosła z seryjnych 367 KM do aż 520 KM! Przeczytajcie o niezwykłym projekcie tuningowym. Samochód zobaczymy podczas FAJERY w strefie 200+ TEAM.

Muzyka

Na FAJERZE nie mogłoby zabraknąć prawdziwie śląskiego muzycznego akcentu! W trakcie imprezy wystąpią Frele, które wykonają dla Was znane utwory w śląskiej gwarze.CENY BILETÓW:

Przedsprzedaż: 29,99 / 39,99 PLN (ulgowy/normalny)
W dniu imprezy: 39,99 / 49,99 PLN (ulgowy/normalny)

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij