Przedświąteczne szaleństwo rundką po knajpach

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2018-12-15, 18:45 - 2018-12-16, 01:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 40 - 65


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Zapraszam na przedświąteczne spotkanie towarzyskie w ramach doładowania akumulatorów, tak, aby starczyło nam sił na lepienie tych setek pierogów czy uszek do barszczu.
Tym razem zapraszam wszystkich na wycieczkę Ogórkiem po Warszawie, śladami legendarnych knajp PRL, a wycieczka organizowana jest przez firmę WPT1313. Koszt takiej 2,5 godzinnej wycieczki to 50 zł. A program jest arcyciekawy i dobra zabawa gwarantowana !

Link do strony tu :http://wpt1313.com/wycieczki/legendarne-knajpy-prl-u-warszawa/
Bilety na wycieczkę każdy zakupuje samodzielnie

Uwaga : : nie bawcie się w rezerwację miejsca na tej wycieczce, tylko jeśli na stronie firmy wpt.1313 nadal są bilety na 15 grudnia , to je po prostu kupujecie...bilety spłyną na waszego emaila w ciągu kilku dni),

Spotykamy się o 18.45 na Placu Defilad i jedziemy jako grupa. Po wycieczce ciąg dalszy szaleństwa knajpowego...i mamy zaklepane stoliki w PUB Bierhalle na ul. Nowy Świat 64, zaledwie 20 minut pieszo od pl. Defilad.
Ilość miejsc na tej imprezie ograniczona jest ilością miejsc na...wycieczce... Jeśli pomysł Wam się generalnie podoba nie zwlekajcie z kupnem tej wycieczki. Ona i bez mojej reklamy sprzedaje się jak "ciepłe bułki".


Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij