Rok 2019 już za:|2019 rok już od:

Podlaskie atrakcje

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2018-05-12, 18:00 - 2018-05-13, 19:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 40 - 60


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 3/12

Opis wydarzenia

Zapraszam na weekend nad Narwią, zaledwie 180 km od Warszawy, wsród pól i łąk, bagien...i co tu ukrywać...komarów ..też !

Wyjazd z Warszawy bladym świtem, tak aby na kwaterze być okolo godz. 10.30. Zakwaterowanie i propozycja wycieczki rowerowej lub samochodowej do Tykocina i wioski bocianiej. Wieczorem impreza integracyjna przy ognisku, grillu i gitarze.

Drugiego dnia zorganizujemy sobie spływ łodziami "pychówkami"

W programie między innymi;

a)http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/pychowki-splyw-po-rozlewiskach-narwi/ spływ łodzimi "pychówki"

b) wizyta w http://atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/tykocin-opis-miejscowosci/

oraz to co miejscowi nam podpowiedzą, a co warto zobaczyć w połowie maja. A o Podlasiu wszyscy słyszeli, więc reklamować go chyba nie trzeba. Jest to klasyczny "chill out" w polskim, swojskim wydaniu.

Nocleg zarezerwowany mamy w gospodarstwie agroturystycznym "Magicznym Zakątek" w miejscowosci Waniewo i mamy do dyspozycji cały dom- 13 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych po 50 zł/noc od osoby.Pokoje z łazienkami. Dostęp do kuchni, miejsce na grill i ognisko. http://www.magicznyzakatek24.pl/index.html

Dobieramy się w teamy samochodowe jak zwykle na moich imprezach.

Gitarzystę zabieram oczywiście ze sobą, więc integracja przy ognisku zagwarantowana.

W związku z tym,że ja muszę zapłacić zaliczkę na ten cały dom, bardzo proszę o rozważne podejscie do tematu. Przy zgłoszeniu się ja podaję konto do wpłaty 50 zł za noc, a resztę dogrywamy już w trakcie.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij