Naturalnie Mazury Festiwal

Dodane przez: arni84
Kiedy:
2019-07-05, 23:00 - 2019-07-07, 00:00
Gdzie: Węgorzewo (warminsko-mazurskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Koszt: 140,00 PLN

Opis wydarzenia

Nic nie daje tyle pozytywnej energii co lipcowy weekend spędzony w towarzystwie dobrej muzyki oraz w otoczeniu najpiękniejszych polskich jezior — zapewniają organizatorzy Naturalnie Mazury Festiwal. — Pierwszy dzień festiwalu to elektryzująca mieszanka rockowego brzmienia i romantycznych pieśni o miłości. Na scenie zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Korteza, Voo Voo, Sorry Boys, Tragarzy. Sobota będzie równie różnorodna – elektroniczne bity, gitary i folk? Czemu nie. Drugiego dnia Festiwalu wystąpią: Nosowska, Łąki Łan, Akurat, Tulia, Darek Malejonek Hyperhemon. Na zakończenie tego muzycznego szaleństwa, w niedzielę, wystąpią: Maleo Reggae Rockers oraz Panny Wyklęte.

Oprócz znakomitej zabawy w rytmie przebojów czołowych polskich artystów ważnym elementem festiwalu jest Przegląd Kapel, którego celem jest aktywizacja i promocja młodych artystów.
— Wydarzenie to z roku na rok ewoluuje, jednak w tym roku przybiera nową formę. Łączymy siły z najlepszą polską wytwórnią muzyczną Kayax — tłumaczą organizatorzy. — Ich nowy projekt "My name is new", który jest inkubatorem dla debiutujących muzyków, świetnie pasuje do konwencji naszego Przeglądu. Młodzi artyści mają szanse na zdobycie doświadczenia, rozwój i zaprezentowanie się.

Właśnie dlatego na festiwalu pojawi się scena pod szyldem "My name is new", a laureaci wyłonieni w Węgorzewie dostaną niepowtarzalną szansę wydania płyty w Kayaxie! W piątek zaprezentują się: Eyelids, Mgły, Bloo Crane, Jagoda Kret oraz RAT KRU. W sobotę na scenie zobaczymy: KOLORY, Hope Leslie, Ola Wielgomas, The Bullseyes oraz Blunt Razor.

Kolejnym elementem Festiwalu jest Konkurs Wojskowych Zespołów Rockowych, podczas którego zostaną wyłonione cztery najlepsze zespoły. A co oprócz muzyki? — Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza na relaks i zabawę między koncertami! Rozerwij się z przyjaciółmi, poznaj nowych ludzi – zbierz drużynę i zagraj we flanki — zachęcają organizatorzy. — Zostań festiwalowym mistrzem, weź udział w tanecznym biciu rekordu. Słonko przygrzało? Ochłodę przyniesie Ci udział w Wielkiej Wodnej Bitwie. Ukojenie ciała i duszy da Ci YogaBeer. Ostatnią zabawą będzie Festiwal Kolorów.

Organizatorzy przygotowali także pole namiotowe w Parku Helwinga. Rezerwacji można dokonać, wysyłając zgłoszenie z liczbą osób i namiotów oraz z numerami kodów kreskowych z karnetów (jeden kod kreskowy – jedna osoba) na adres logistyka@naturalniemazury.com. Karnety na Naturalnie Mazury Festiwal dostępne w serwisie www.eBiliet.pl. Przypominamy, że piątek i sobota to impreza biletowana, koncerty odbędą się na placu koncertowym przy ul. gen. J. Bema w Węgorzewie. W niedzielę spotkamy się na placu Wolności, wstęp nie jest biletowany. Dzieci poniżej 12 roku życia mają zagwarantowany darmowy wstęp podczas całej imprezy. Pozostaje już tylko uzbroić się w cierpliwość i wejściówki.

https://img-1.koncertomania.pl/1/1/1553196765y59Py5sF6aOsJSg4emknrpLhFbOjnY-641843734-8ccccf224b80cf2bedb40d7fb6b75787.jpg

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij