Na Łyżworolkach - wzdłuż morza - 3City

Dodane przez: Amelia_A
Kiedy:
2019-04-29, 08:00 - 2019-10-30, 09:00
Gdzie: Gdańsk (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


Opis wydarzenia


=========================================================

enlightened Czy wśród Strefowych Nowicjuszy są pasjonaci jazdy na łyżworolkach? enlightened

======================================================


Chcę odświeżyć swoje umiejętności i wrócić do regularnej jazdy. Rolki nie powodują takiego obciążenia stawów jak bieganie, za to cardio podobne. A mięśnie wzmacniają w podobny sposób, jak inne ćwiczenia wytrzymałościowe. Jak dla mnie, sam zysk, więc chcę ponownie dołączyć sobie tą formę ruchu. W grupie raźniej i większa motywacja.


yes Będę jeździć ponownie po trakcie nadmorskim między Brzeźnem a Sopotem.

yes Tam chciałabym się z Wami spotykać 2-3x/tyg.

yes Po pracy, (choć najbardziej lubię rano, przed pracą...angel)

yes Szczegóły do dogrania, tak aby wpleść to w grafiki pozostałych zajęć.


Mogę rozważyć inną lokalizację, ale morze lubię najbardziej bo wtedy mam „2w1”:

enlightened W pakiecie aromaterapię, olejki eteryczne nadmorskiego lasu sosnowego.

enlightened Jod, ozon, w nozdrzach. Nadmorski wiatr we włosach...

enlightened Kilometry mięciutkiego asfaltu przede mną, wszystko w tyle, święty spokój na bani.

enlightened Serotoninę, endorfiny a wszystko to za free. Full reset.


=========================================================

Fajnie, jeśli uzbierałoby się grono pasjonatów, które później, jesienią, chciałoby kontynuować ale już pod dachem Olivii balety na łyżwach. smiley

=========================================================


Używam rolki do jazdy szybkiej i drugie do figurowej i interesują mnie treningi w takim zakresie. Freestyle slalom oraz aggresive style lubię ale podziwiać cheeky

Szeroko rozumianą ‘jazdę miejską’ fakt, przydałoby się podszlifować dla autoasekuracji…bo co roku przybywa masa aktywnych osób i coraz łatwiej o kolizję.Teraz, po Wielkanocy chcę najpierw od nowa rozjeździć się, odbudować formę, a potem opanowywać kolejne nowe elementy. Sama, w grupie, na warsztatach, na obozie letnim – tego jeszcze nie wiem, wyjdzie w praniu. yes

Na chwilę obecną odkurzyłam rolki, kupiłam i wymieniłam łożyska na nieśmigane, odkurzyłam kask i ochraniacze. Dokupiłam najbardziej jaskrawo odblaskowy softshell jaki udało się zdobyć. Nawet roboty drogowe będą mniej widoczne na drodze. wink

(btw…widzieliście już? Cud się stał i zabrali się za nawierzchnię alejki w tym wąskim gardle za Jelitkowem a przed Sopotem. Uff kolejne km będą do przodu)


I znikam piec ciasteczka świąteczne, wymyślać i przygotowywać upominki ‘od zająca’ i napawać się chwilami magii na które czekałam cały rok. Wracam po Świętach.

Rolki gotowe do jazdy czekają w hollu.

=========================================================

enlightenedA ja zapraszam Was, wróble na dachu ćwierkały o wiosennym ożywieniuenlightened

smiley Zalogowani nowi na Strefie, aktywni, są już wśród nas. smiley

=========================================================


Fotki wklejam ku uciesze oka, co prawda nie nasze Trójmiejskie, ale z kursów organizowanych przez ‘Rolltravel’, który organizuje obozy szkoleniowe w Barcelonie. Na fotkach instruktor Tomek Tomo Araucz z Płocka.

Wklejam, żeby zawiesić wzrok na czymś, do czego warto dążyć. smiley

Tomek łączy rolki z tańcem…Kładzie nacisk na budowanie kondycji fizycznej, hartowanie ducha, przezwyciężanie własnych słabości i lęków, dążenie do stawania się lepszym i sprawniejszym.

Jest również współautorem projektu 'Roll Team Building' - czyli warsztatów rozwijających kompetencje w biznesie przeprowadzanych na rolkach i wrotkach.

Takie połączenia to ja cenię. yes


Póki co nie znalazłam w Trójmieście analogicznej oferty ale na pewno to kwestia czasu. Szukam, więc znajdę. Warto promować super zabawę, umożliwiającą nabywanie nowych kompetencji, nawiązywanie nowych znajomości w zdrowy i kreatywny sposób.


A to filmik z Barcelońskich klimatów Tomka z ubiegłego lata. Co prawda na wrotkach. No tego jeszcze nie próbowałam. Ciekawa jestem różnicy w zwrotności między łyżworolkami a wrotkami.


Drugi filmik tak ot. Wklejam bo oczy cieszy i nogi same zaczynają tańczyć…Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij