Lato z Radiem Festiwal 2018

Dodane przez: Marthee
Kiedy:
2018-08-26, 13:00 - 2018-08-26, 23:59
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Wybieram się na Lato z Radiem Festiwal 2018, kto ma ochotę się dołączyć?

 

 
Informacje od organizatorów:
 

"Lato z Radiem Festiwal 2018

Brodka, Coma, Kortez, Fisz Emade, Kortez, Ørganek, Smolik / Kev Fox, Tulia, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i wielu innych doskonałych artystów już 26 sierpnia wystąpi podczas „Lato z Radiem Festiwal 2018” – największej otwartej imprezy muzycznej wakacji! Zupełną rewolucją jest kolejność występów, którą artyści wylosowali samodzielnie 11 lipca w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

 

Występy artystów będą odbywały się na dwóch scenach muzycznych: "Polski Top" - tu będą występować artyści o uznanej renomie i dorobku muzycznym. Na scenie "idzie nowe" wystąpią młodzi i obiecujący polscy artyści. A tak wygląda kolejność występów ustalona w losowaniu:

⭕ Scena "Idzie nowe"

1. Oxford Drama
2. Król
3. Rebeka
4. Daria Zawiałow
5. xxanaxx
6. Tulia
7. MaJLo
8. Barabra Wrońska


⭕ Scena "Polski Top"

Smolik / Kev Fox

1. Brodka
2. Kortez
3. COMA
4. Fisz Emade Tworzywo
5. Krzysztof Zalewski
6. Organek

Wielki Finał‼‼

 

PROWADZĄCY
Kierownictwo artystyczne nad Festiwalem objął Piotr Metz. Jednocześnie poprowadzi także to wyjątkowe wydarzenie razem z innymi dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia, wśród których znaleźli się: Anna Gacek, Ula Kaczyńska, Agnieszka Szydłowska oraz Piotr Baron, Marcin Kusy, Marek Niedźwiecki, Damian Sikorski, Piotr Stelmach, Paweł Sztompke, Hirek Wrona i Tomasz Żąda

 

STREFA MUZYCZNA
Będzie działać 26 sierpnia, godz. 13-24 w trakcie „Lato z Radiem Festiwal 2018”.
Wydzielona strefa dla artystów, prowadzących i uczestników, w której będzie możliwość przeprowadzenia rozmów i wywiadów z gwiazdami Festiwalu, zrobienia zdjęć z artystami oraz uzyskanie autografów. W tej strefie będzie można również kupić wydaną specjalnie z tej okazji festiwalową płytę, na której znajdą się utwory muzyków występujących na obu scenach „Lato z Radiem Festiwal”.

 

STREFA RELAKSU
Będzie działać 25 i 26 sierpnia w godzinach 10-19, Plaża Śródmieście.
Wydzielona strefa umiejscowiona na plaży przeznaczona na relaks oraz zabawę. Prowadzone w niej będą gry i inne animacje. Będzie tu także DJ oraz sklepik, w którym będzie można kupić wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia i NCK.

 

STUDIO FESTIWALOWE
Studio festiwalowe działać będzie na Skwerze Kościuszki od 24 sierpnia 2018 roku. Stąd nadawane będą audycje na żywo, dziennikarze Polskiego Radia prowadzić będą wywiady z artystami. Ze studia festiwalowego 25 sierpnia będzie nadawana audycja „Lata z Radiem”.

 

PŁYTA
Specjalnie z tej okazji wydana zostanie festiwalowa płyta, na której znajdą się utwory muzyków występujących na obu scenach „Lato z Radiem Festiwal”. Płyta trafi do sprzedaży już podczas wydarzenia.

 

TRANSMISJA NA ŻYWO:

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć 26 sierpnia do Gdyni mamy dobrą wiadomość: "Lato z Radiem Festiwal 2018” będzie transmitowany przez anteny Polskiego Radia. Do tego na portalu PolskieRadio.pl dzięki live streamingowi będzie możliwość obejrzenia całego koncertu na żywo!


Do zobaczenia w Gdyni!

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij