Ladies’ Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

Dodane przez: Alkazar
Kiedy:
2018-07-27, 21:00 - 2018-07-27, 22:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Ladies' Jazz Festival to jedyny na świecie muzyczny hołd dla dam jazzu, swingu, soul, bossa novy i stylów pośrednich gwarantujących wysoką jakość wykonania, elegancji i wyczucia smaku, odbywający się nieprzerwanie od 2005 roku w Gdyni. Organizatorzy nie ujawnili jeszcze wszystkich atrakcji nadchodzącej edycji, ale to, co już wiemy gwarantuje ogromną przyjemność entuzjastom pięknych kobiecych głosów i muzyki chwytającej za serce.Pierwszą potwierdzoną gwiazdą planowanego na lato Ladies' Jazz Festival jest Melody Gardot. Jej imię wręcz wymusza najwyższy kunszt wykonawczy i artystka każdym nagraniem i koncertem potwierdza tę prawidłowość. Cały świat zna opowieść o Jej nadwrażliwości na dźwięk, powstałej po wypadku w 2003 roku. To stąd wziął się jej wizerunek: ciemne okulary, nieodłączna laska. W tym poniektórzy upatrują źródła jej geniuszu i perfekcji muzycznej. Bez względu na to skąd bierze się jej talent, jest wielki! A po babci - Polce odziedziczyła niezwykłą umiejętność szpetnego zaklęcia i miłość do polskiej kuchni, dzięki czemu prócz tego, że bogini, to absolutnie nasza i swojska!


Zapraszam wszystkich na koncert wielkiej gwiazdy. Bilety sa w cenie 180,00 i zosatło ich bardzo mało. Dlatego czekam na do niedzieli na wszystkich zainteresowanych byśmy mogli wspólnie wziąć udział w koncercie.

Miejsce Gdynia Arena

Transport z Wrocławia zapewniony dla 3 osóbGaleria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij