Karnawałowy Maraton trwa Vol 2

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2019-01-19, 21:00 - 2019-01-20, 03:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: organizator wybiera spośród zgłoszonych

Wiek: 40 - 65


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: 11/20

Opis wydarzenia

I kolejna propozycja na tegoroczny Karnawał.

Idziemy do "Dzika" czyli Domu Zabawy i Kultury, specyficzne miejsce ze specyficzną, ciekawą atmosferą, a ponieważ to jest po prostu dom przerobiony na knajpę, więc idziemy na..."Domówkę na Belwederskiej. Czar PRL-u ", a grać nam będą między innymi Panowie z Twardej.

link tu : https://www.facebook.com/DomZabawyiKulturyDZiK/

Koszt wejściówki wraz z rezerwcją sali na wyłączność naszej grupy to 15 zł/osoba.


Uwaga : oprócz kosztu 15 zł za wejściówkę na samym początku będę zbierała po 10 zł/osoba na Servis, czyli opłatę kelnerem i barmanom za obsługę. Póżniej każdy ma już własny rachunek, płaci tylko za siebie i nie ma już naliczanego serwisu. Jest to jedyny sposób uniknięcia rozliczania wspólnego gigantycznego rachunku, który w Dzik-u jest praktykowany w przypadku rezerwacji grupowych ( a z tym zawsze są problemy, zajmuje to naprawdę dużo czasu i dla wszystkich jest to nieco stresujace....i serwis też jest doliczany).

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij