Indie - Akademia Fotografii Podróżniczej

Dodane przez: Assa
Kiedy:
2018-12-10, 19:00 - 2018-12-10, 21:00
Gdzie: Katowice (sląskie)
Sobieskiego 27

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Zapraszam do Klubu Podróżnika "Namaste" na kolejne spotkanie z cyklu - Akademia Fotografii Podróżniczej. Tym razem czeka nas fotograficzne podróż do Indii. Grzegorz zabierze nas do Gudżaratu, rzadko odwiedzanego stanu Indii, skąd nasz prelegent właśnie powrócił.


Szczególnie dużo miejsca Grzegorz poświęci jednemu z centralnych problemów każdego podróżnika-fotografa: jak poradzić sobie z tropikalnym światłem, o których godzinach fotografować i wreszcie jak prawidłowo używać kierunkowości światła?

Znalezione obrazy dla zapytania grzegorz lityński indieZnalezione obrazy dla zapytania grzegorz lityński indie


Dowiemy się też co nieco o kompozycji zdjęć, a zwłaszcza o perspektywach: czy fotografować wielbłądy z perspektywy żabiej, a krowy z perspektywy ptasiej czy na odwrót? A starszyznę nomadów z plemienia Rabari lepiej ująć stosując przesłonę 11 czy 18? Zobaczymy też czy warto sfotografować modlących się mnichów w klaszotrze Swaminarayan na długich czasach naświetlania. Zagłębimy się również w techniki fotografowania nocą.

Znalezione obrazy dla zapytania grzegorz lityński indie

Znalezione obrazy dla zapytania grzegorz lityńskiSpotkanie poprowadzi jak zwykle Grzegorz Lityński (www.litynski.com) -fotograf, podróżnik, laureat BZWBK Press Foto, wykładowca Studiów Podyplomowych z zakresu Fotografii Podróżniczej, Reportażowej i Dokumentalnej Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, autor wydanego we wrześniu b.r. "Przewodnika dla entuzjastów fotografii podróżniczej. Cz. I. Światło"

Bilety: 5 zł - do kupienia w dniu imprezy.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij