DZIEŃ KOBIET - wielka impreza na środku Bałtyku. REJS NIE DLA PAR

Dodane przez: Zespół StrefaSingla.pl
Kiedy:
2018-03-03, 21:00 - 2018-03-04, 19:30
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Być kobietą, być kobietą… To być noszoną na rękach i obdarowywaną… goździkami! Single z każdego zakątka kraju łączcie się! Poznajmy się na środku Bałtyku podczas wyjątkowego Rejsu Nie Dla Par tym razem w klimacie Dnia Kobiet w czasach PRLu.

single na morzu dzień kobiet 2018

XI Rejs NIE DLA PAR - impreza w stylu PRL

Każdy przystojny singiel

wręcza kwiaty kobiecie na środku Bałtyku!!!

Wybierz się na największą imprezę dla singli na morzu i znajdź kogoś wyjątkowego właśnie dla Ciebie! Przygotowaliśmy najzabawniejsze pomysły klimatem wprost z PRLu, aby Rejs Nie Dla Par na Dzień Kobiet był naprawdę szalony! Przed Tobą zabawa w gronie singli z całej Polski. Czeka Cię taniec, dużo śmiechu, morska przygoda oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób.

Zaczynamy imprezą wprost z PRL, więc przygotuj się i ubierz odpowiednio. Za chwilę spotkasz naszego wodzireja, który poprowadzi zabawę. Spodziewaj się węża przez całą salę i paru swojskich, rubasznych pomysłów na rozhulanie uczestników! Nowe znajomości nawiążesz nie tylko na parkiecie podczas węża i zabaw, a także podczas szybkich randek przygotowanych przez portal StrefaSingla.pl, gdzie co chwila będziesz rozmawiać z kolejną osobą. Cały następny dzień masz na nawiązywanie przyjaźni. Pomożemy Ci w tym! Poznawaj singli podczas obiadu oraz warsztatów, bo wspólne spędzanie czasu umożliwia nawiązanie nowych kontaktów. To będzie niezapomniany Dzień Kobiet!

single na morzu dzień kobiet 2018

Rejs Nie Dla Par - listwa

WYPŁYNIĘCIE z Gdyni: sobota, 03.03.2018 r., godz. 21.00.

POWRÓT: niedziela, 04.03.2018, godz. 19.30.

Rejs Nie Dla Par - listwa

ZOBACZ, jak bawiliśmy się na pierwszej edycji:


Rejs Nie Dla Par - listwa

24-godzinny rejs z noclegiem na statku oraz rozrywką i aktywnościami specjalnie dla singli.

SPECJALNA CENA dla najszybciej rezerwujących!
W cenie od 159 zł od 149 zł na osobę z Kodem Promocyjnym "STREFA":

 • rejs promem do Szwecji i z powrotem;
 • rozrywka na pokładzie;
 • miejsce w kabinie 4-os. z łazienką (dostępne inne opcja kajut - za dopłatą);
 • obiad w formie bufetu szwedzkiego;
 • stand up Wiolki Walaszczyk;
 • udział w aktywnościach na promie;
  • szybkie randki;
  • dyskoteka z wodzirejem;
  • warsztaty z partnerami imprezy;
  • szansa na nagrody od Stena Line, Sympatia.pl i StrefaSingla.pl oraz możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości!

Rejs Nie Dla Par - listwa

REZERWUJ BILET:

 1. rezerwacja Rezerwacje obsługuje wyłącznie Stena Line. Wejdź na stronę Stena Line i wpisz Kod Promocyjny "STREFA", aby otrzymać cenę specjalną!!! Ja to zrobić zobacz TUTAJ.
 2. Kwotę 149 PLN zpłacisz, jeśli wybierzesz w kolejnych krokach miejsce damskie lub męskie w kabinie 4-osobowej. Za dopłatą dostępne inne kabiny w wyższym standardzie oraz ewentualnie dodatkowe posiłki i inne usługi na promie.

UWAGA: jeśli masz problem z rezerwacją, zadzwoń do Stena Line, podając Kod Promocyjny STREFA, tel. +48 58 660 92 00.

W pozostałych przypadkach, jeżeli chcesz przelać środki przekazem pocztowym lub tradycyjnym przelewem bankowym skontaktuj się z przemyslaw.kaminski@strefasingla.pl.

Rejs Nie Dla Par - listwa

TRANSPORT:

Organizujemy transport z Poznania oraz z Warszawy (możliwość zabrania osób na trasie). Szczegóły - kliknij wybrany obrazek:

autobus na rejs poznań autobus na rejs warszawa

Rejs Nie Dla Par - listwa

UWAGA, czas na zabawę: spośród 49 pierwszych osób, które dołączą do wydarzenia 6 otrzyma wyjątkowy upominek z okazji Dnia Kobiet! O tym, kto otrzyma ten upominek zdecyduje losowanie Dużego Lotka w sobotę, 3 marca!
Single na morzu XI_3

Wydarzenie promują:

logo MyDwoje sympatia.pl stenaline

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij