"Clubbingowa" noc sylwestrowa w KRAKOWIE

Dodane przez: nieujarzmiony_1
Kiedy:
2018-12-31, 21:00 - 2019-01-01, 05:00
Gdzie: Kraków (małopolskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

W Krakowie niestety "strefa singla" niczego konkretnego nie organizuje w tę noc.

A wiadomo, że Kraków (zarówno Starówka, jak i Krakowski Kazimierz) obfituje w knajpy i kluby taneczne, które oferują zabawę przy bezpłatnym wstępie.

Podobnie będzie i w noc sylwestrową. Proponuję spotkanie w tę noc w jednym (lub więcej, jeśli zechcecie) z takich lokali i wspólną zabawę.


Bedzie nam się podobało - zostaniemy w danym klubie.

Nie będzie nam się podobało - zawsze można będzie spróbować zmienić lokal (przy czym należy pamiętać, że później może być już problem ze znelezieniem miejsc siedzących).


Jeśli zabawimy nie na Kazimierzu, ale gdzieś na Starówce, to o północy będziemy mogli wyjść (jeśli będziemy chcieli oczywiście :). Bo wszystko będzie spontaniczne i decydować będziemy na miejscu i pod wpływem impulsu, oraz okoliczności) z szampanem przywitać Nowy Rok na płycie Rynku Głównego.


...Nieważne, czy jesteś z Krakowa, czy z okolic, czy też z drugiego krańca Polski, a nawet - świata. Jeśli masz ochotę zabawić się w tę noc w starym Krakowie - PRZYBYWAJ! :)

----------------------------------------------------------------------------

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij