Zobacz więcej korzyści

Nie jesteśmy typowym serwisem randkowym, ani biurem matrymonialnym. Nowych znajomych i przyjaciół poznajemy na wyjazdach, spotkaniach, wspólnych wyjściach. Łączy nas sport, kino, taniec, turystyka, muzyka i wiele, wiele innych hobby, pasji i zainteresowań.

Strefa to pierwszy w Polsce portal dla singli, gdzie oprócz partnera, możesz zdobyć znajomych i przyjaciół na całe życie.

 

Miejsce nie dla wszystkich

Strefa to miejsce dla dojrzałych i wymagających osób, z Twojej najbliższej okolicy (regionalizacja) w wieku minimum 21 lat (30+, 40+, 50+ i więcej).

 

Jesteśmy różni i tolerancyjni. Szanujemy swoje historie i jesteśmy otwarci na to, co nowe. Ponad 90% osób zarejestrowanych w Strefie deklaruje, że chce w bliższej czy dalszej przyszłości stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek, oparty na trwałych fundamentach.

 

Jakość, nie ilość

Nie mamy milionów użytkowników i globalnej sieci profili. Naprawdę wierzysz, że zwiększa to szansę na znalezienie ciekawych osób?

 

Zobacz, kim jest statystyczny Strefowicz.

 

Spotkania w grupie

W życiu liczy się to, jakich ludzi spotkasz. Dzięki podpowiedziom wydarzeń dopasowanych do Ciebie, po prostu poznajesz nowe, interesujące osoby, poszerzasz grono znajomych, rozwijasz się i ciekawie spędzasz wolny czas.

 

Poznajemy się realnie, naturalnie i bez randkowej presji.

 

Naturalne

tworzenie się związków

Miłości i przyjaźnie rodzą się w Strefie dzięki spotkaniom face to face. Czy możesz zaprzeczyć, że liczy się pierwsze wrażenie?

Od setek lat ludzie poznawali się w realu, bo realne znajomości łączą lepiej, niż wirtualne kontakty.

 

Wiarygodne profile, prawdziwi ludzie

Wiarygodność naszej społeczności jest dla nas bardzo ważna. Premiujemy osoby nastawione na kontakty w realu. Ręcznie moderujemy zdjęcia profilowe, za których dodanie otrzymujesz dodatkowe Punkty.

Realne spotkania w Strefie zniechęcają matrymonialnych oszustów, którzy obawiają się publicznej demaskacji.

 

Bezpieczeństwo

i anonimowość 

Chronimy dane osobowe. Niezarejestrowani użytkownicy nie mają dostępu do Twoich danych profilowych.

Jeśli jesteś osobą eksponowaną w swoim środowisku, możesz także chronić swoją prywatność wewnątrz portalu. Opcja "Profil ukryty" pozwala, żeby Twój Profil był widoczny tylko dla niektórych użytkowników tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę.

 

Nasze gwarancje

Nie gwarantujemy Ci znalezienia „drugiej połówki”.

Nikt nie może dać takiej gwarancji.

 

Gwarantujemy, że dołączając do spotkań otwierasz przed sobą nowe możliwości, których się nawet nie domyślasz. Daj sobie po prostu bezpłatnie... kolejną szansę:)!

 


TERAZ podejmij decyzję i stwórz grono nowych znajomych.StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij