Zasady korzystania z Forum

Załącznik nr 2 do regulaminu Portalu StrefaSingla.pl
oraz usług świadczonych za pośrednictwem Portalu


§ 1

Postanowienia ogólne

Załącznik niniejszy określa zasady świadczenia przez Administratora na rzecz Użytkowników usług drogą elektroniczną w Portalu StrefaSingla.pl, polegających na umożliwieniu wymiany informacji, komentarzy i opinii oraz zamieszczaniu ogłoszeń (dalej zwanych: postami).

 

§ 2

Postepowanie na Forum

 1. Użytkownicy umieszczają posty na Forum po zalogowaniu na własne Konto, jednocześnie przyjmując do wiadomości, że opublikowane posty widoczne są dla wszystkich użytkowników publicznej sieci Internet odwiedzających Portal.
 2. Każdy Użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczonych na Forum przez Użytkowników i nie jest zobligowany do reakcji na prośby Użytkowników odnośnie kasowania nieprzemyślanych przez nich wypowiedzi, które nie naruszają Regulaminu.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum:
   a) treści sprzecznych z prawem, w tym treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujące przemoc;
  b) treści godzących w dobre imię innych osób, zwrotów wulgarnych i obraźliwych, w tym treści szkodzących wizerunkowi StrefaSingla.pl i jej Użytkownikom;
  c) treści reklamujących przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi ani żadne oferty, zaproszenia do rokowań lub zaproszenia do składania ofert, o ile Administrator nie wyraził na to zgody.
 4. Administrator ma prawo do usuwania postów, których umieszczanie jest niedopuszczalne bez uprzedniego powiadomienia.
 5. Wobec Użytkownika, który dopuszcza się wykroczeń Administrator ma prawo do:
  a) zablokowania Konta Użytkownika na czas nieokreślony;
  b) usunięcia bez ostrzeżenia Profilu i Konta Użytkownika.
 6. Użytkownik korzystając z usługi powinien, celem ochrony swojej prywatności, nie podawać informacji osobistych, a zwłaszcza adresu zamieszkania, numeru telefonu, numeru karty kredytowej, numeru gadu-gadu, adresu e-mail.
 7. W trosce o wysoką jakość dyskusji StrefaSingla.pl Administrator zwraca się z prośbą o przestrzeganie następujących zasad na Forum:
  a) szacunek wobec zdania innych
  b) umieszczanie postów w odpowiednich wątkach/działach i niepowielanie ich w innych
  c) unikanie pisania postów budzących wątpliwość co do ich zawartości merytorycznej (trywialne, oderwane od dyskusji) oraz co do formy estetycznej (WIELKIE LITERY, niezrozumiałe ciągi znaków).

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij