REKLAMA

Czego oczekujesz od kobiety/mężczyzny


Basiania • Banino (pomorskie), 41 lat

Wiadomo, że nie można mieć wszystkiego.

Wiadomo też, że w każdym można znaleźć coś dobrego i coś mniej interesującego dla siebie.

Sama dużo rozmyślałam, czego szukam w drugiej osobie, co mogę zaakceptować a co jest dla mnie niedopuszczalne.

Mężczyzno powiedz kobietom co dla Ciebie jest ważne a Ty kobieto powiedz to samo.


3 punkty za i 3 punkty przeciw


Moje najważniejsze oczekiwania to:

- okazywanie uczuć

- wspólne spędzanie czasu

- życiowy rozwój na tle prywatnym i zawodowym


to co mi przeszkadza:

- lenistwo

- brak zaangażowania i zrozumienia

- brak kultury


Miłego dnia)

16-06-2019 15:40:05

Po pierwszej randce, koledzy pytaja jego na ogol: zar. chales? A jej kolezanki, czy sie aby powtornie umowil. Takie sa glowne oczekiwania.


Ja tez dluzszy czas szukalem kogos, z kim mozliwy byl by rozwoj prywatnie i zawodowo (zamiast jak zwykle, zwiekszonej niewoli) Teraz mam statystycznie jakies 13 lat przed soba /w DE faceci zyja przecietnie 78 lat/

Gdy pisalem o tym na forach, sypaly sie gromy, ze musze byc calkiem nieudacznikiem, bo oczekuje damskiego wsparcia, chce tylko czyjes uczucia wykorzystac itp. "zachety" ... Life.


PS

Lenistwo, zaangazowanie, zrozumienie i kultura, to pojecia b. szerokie, ktore ktos moze roznie, zaleznie od potrzeb, mozliwosci, definiowac

16-06-2019 20:35:14

nieujarzmiony_1 • Olkusz (małopolskie), 46 lat


Żeby to ona zrobiła "pierwszy krok", jeśli się jej podobam.


I nie mówię tu o żadnych takich głupotach zwanych "kobiecymi sygnałami" (ha ha!) w stylu - nawijanie sobie włosów na palec w mojej obecności, nie o "słodkim" gapieniu się, nie o "puszczaniu" mi uśmiechów lub "oczek" (n.p. z sąsiedniego stolika w sali kawiarnianej), itp.

Też, nie o wysyłaniu dziwacznych wiadomości (to akurat dotyczy poznawania się przez internet) typu: "co tam", albo "co słychać" (niejednokrotnie jeszcze właśnie nawet napisane to bez znaku zapytania).

Ani nie o czymś (równie żałosnym jak powyższe) takim, co hołduje nie wiadomo zupełnie czym uzasadnionemu sloganowi: "będę go podrywała, ale w taki sposób, żeby jemu się wydawało, że to on mnie podrywa" - nie.


...To ostatnie jest może dobre dla panów, którzy chcieliby podrywać, ale którzy są nieśmiali.


A mnie chodzi o to, aby kobiety w Polsce robiły "pierwszy krok" - tak EWIDENTNIE nas podrywając.

17-06-2019 11:56:36

Tommy, postaw przeciez sprawe po mesku - napisz tu, na FB i wszedzie np. tak:

Kawaler (wiek/wzrost) srednio ustawiony, z wyzszym, pozna pania, ktorej pasja sa nie tylko zakupy, gotowanie, makijaz, fitnes, tance, TV itp. Reszta do uzgodnienia.

Mile widziany zyciorys, opis osobowosci i seria aktualnych zdjec, ewent. link do filmow video.


Dostaniesz gwarant niezle oferty. Reszta to kwestia szczescia. Ale znow nie oczekuj, ze jakies desperatki zaaranzuja Twoj kidnaping

17-06-2019 15:26:01

AgaA42 • Sroda Slaska (dolnosląskie), 42 lata

Z tego co ja wiem z rozmów faktycznie tak wygląda że mężczyźni głównie pytają "zaruchales?"Kobiety mają 2 pytania jak randka,udała się?umowiliscie się znowu?.Jest też inne podejście nawet potem w rozmowach pomiędzy kobietami,my bardziej mówimy czym nas ujął czy co nas w nim zrazilo,zaś panowie często czy i jaki był seks.Kiedy dyskutowalam z kuzynem nie umiał tego zrozumieć, argumentował że przecież to normalne iż potem rozmawia się o intymnej sferze a dla mnie takie rozmowy są anormalne gdyż ta sfera dotyczy wyłącznie dwojga konkretnych ludzi.Wedlug mojego punktu widzenia również jest anormalne sypialnie z kimś kogo nie darzy się uczuciem,pisze tu z kobiecego punktu widzenia.Zas co do tematu dla mnie ważna jest umiejętność wysłuchania,wsparcie emocjonalne,ponoszenie konsekwencji za wlasne dzialania.Zachowania których nie akceptuje to manipulacja aby osiągnąć to co jest wygodne dla jednej osoby,brak odpowiedzialnosci i szukanie osoby ktora przejmie nieprzyjemne konsekwencje,totalne niechlujstwo.To mój punkt widzenia,wynikający jak u każdej osoby z osobistych doświadczeń.

18-06-2019 07:47:58

Użytkownik AgaA42 napisała: Z tego co ja wiem z rozmów faktycznie tak wygląda że mężczyźni głównie pytają "zaruchales?"Kobiety mają 2 pytania jak randka,udała się?umowiliscie się znowu?

Czyli potwierdzenie kanonu spolecznosciowo towarzyskiego.

wsparcie emocjonalne,

U tych min. niezle ustawionych, tak. Pozatym raczej nie tylko o emocjonalne wsparcie chodzi

19-06-2019 21:10:16

Marzena159 • Łódź (Łódzkie), 46 lat

ja oczekuję prawdomówności


19-06-2019 22:58:12

AgaA42 • Sroda Slaska (dolnosląskie), 42 lata

Użytkownik Chris54 napisał:
Użytkownik AgaA42 napisała: Z tego co ja wiem z rozmów faktycznie tak wygląda że mężczyźni głównie pytają "zaruchales?"Kobiety mają 2 pytania jak randka,udała się?umowiliscie się znowu?

Czyli potwierdzenie kanonu spolecznosciowo towarzyskiego.

wsparcie emocjonalne,

U tych min. niezle ustawionych, tak. Pozatym raczej nie tylko o emocjonalne wsparcie chodzi

22-06-2019 23:45:18

AgaA42 • Sroda Slaska (dolnosląskie), 42 lata

Właśnie i tu jest spory rozdzwiek, panowie często nie rozumieją że wsparcie emocjonalne a więc wysłuchanie drugiej strony,okazanie że jest ważna, liczą się jej uczucia,okazanie gotowości do rozmowy jest bardzo ważne, naprawdę ważniejsze niż pieniądze a więc wsparcie finansowe.To że pieniądze są każdemu potrzebne aby funkcjonować na codzień temu nie da się zaprzeczyć ale bagatelizowanie tego co jest ważniejsze w relacjach niestety jest nagminne.

22-06-2019 23:49:53

Użytkownik AgaA42 napisała: liczą się jej uczucia,okazanie gotowości do rozmowy jest bardzo ważne, naprawdę ważniejsze niż pieniądze

Moze jeszcze nie przezylas niedostatku. Powiedz, co Ci dadza uczucia, wsparcie emocjonalne, rozmowy, jak przed pierwszym nie ma za co zrobic niezbednych zakupow? Wiele zwiazkow sie przez to glownie rozpada ale podaja rozne inne powody.

25-06-2019 00:49:20

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij