Rok 2019 już za:|2019 rok już od:
REKLAMA

Sklep medyczny


sweetnurse • Kielce (świętokrzyskie), 26 lat

Witam,czy ktoś mi doradzi w jakim sklepie medycznym najlepiej zakupić ciśnieniomierz aby był wydajny i szybko się nie psuł?

27-11-2018 11:16:39

arthurrom • Poznań (wielkopolskie), 48 lat

Cześć wystarczy zajrzeć do apteki. Kwestia czy ciśnieniomierz nadgarstkowy, czy naramienny. Dobra apteka ma ciśnieniomierz ogólnopolski dostępny i latem sobie mierze. W aptece na pewno doradza jaki wybrać lub podpowiedzą w jakim sklepie kupić. Taki do 100 zeta powinien wystarczyć. Zależy tez jakie leki bierzesz, sprawdź bo ostatnio kilkadziesiąt leków zostało wycofanych. Dobrego ciśnienia zyczę.

27-11-2018 13:11:19

jmal • Warszawa (mazowieckie), 28 lat

O wiele lepiej jest kupić naramienny. Cena bywa podobna a jednak wyczytałem w czasopiśmie branżowym, że jednak model naramienny jest o wiele bardziej dokładny. Polecam szukać w aptekach, w sklepach medycznych w sieci, w sklepach ze sprzętem agr i rtv.... Najlepiej porónać sobie ceny w porównywarkach cenowych. Będziesz w stanie wybrać najbardziej opłacalną.


Ze swojej strony polecam ciśnieniomierze od firmy Clatronic. Bardzo dokładne i w dobrych cenach.

07-12-2018 13:46:59

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij