Lifestyle

 • 10 najfajniejszych zdań o singlach

  Dodał/a: Lifestyle

  Po prezentacji dziesięciu najbardziej wkurzających zdań o singlach (zob. tutaj) czas na bardziej pozytywne podejście. Oto dziesięć wypowiedzi demontujących stereotypy na temat singli, wskazujących na różnorodność ich postaw oraz polemizujących z tyranią związków. Pochodzą one od singli i singielek, od osób o niezadeklarowanym stanie cywilnym, za to sprecyzowanych poglądach, oraz od badaczy zajmujących się singlami. Wszystkie wskazują na nieprzystawalność obiegowych wyobrażeń do rzeczywistego doświadczenia singli i na często niedostrzegane pozytywne wymiary życia w pojedynkę. 

  Czytaj więcej →
 • Seksowne innowacje z trzydziestką na karku

  Dodał/a: Lifestyle

  Firma Durex przeprowadziła badania, z których wynika, że Polacy coraz chętniej eksperymentują w sypialni. Nietypowe prezerwatywy, balsamy do erotycznego masażu i wibratory jest obecnie gotowych sięgnąć o 5-6 proc. osób więcej. Już około połowy Polaków deklaruje, że chciałaby sięgnąć po zabawki do łóżka. 69% z nas docenia erotyczne masaże, a z wibratorów i środków nawilżających korzysta więcej niż 20 % Polaków. Jak na tym Tel wypadają single?

   

  Czytaj więcej →
 • Arkadia samotnego macierzyństwa

  Dodał/a: Lifestyle

  Chyba od czasu, kiedy obejrzałam kiedyś przypadkiem w telewizji odcinek serialu „Kochane kłopoty”, wizja samotnego macierzyństwa przestała być dla mnie straszna. Poznałam przesympatyczną Lorelai, matkę uroczej Rory, i zrozumiałam, że jest coś, co może wynagrodzić katastrofę, jaką jest pozostanie samą, bez wsparcia i możliwości dalszego decydowania o sobie jedynie w oparciu własne „ja chcę!”.

  Czytaj więcej →
 • Czy samotna matka ma szansę na miłość?

  Dodał/a: Lifestyle

  Kiedy jednak poszperać po polskich forach, na których spotykają się, zwykle po ułożeniu swych pociech do snu, ten duch optymizmu jakby się rozwiewał. Głosy, które polskie samotne mamy wypisują na forach tchną raczej rozczarowaniem, zmęczeniem i wszystkim tylko nie nadzieją, że mógłby znaleźć się ktoś, kto zechce wyjść im naprzeciw. 

  Czytaj więcej →
 • Czy singielka z dzieckiem jest egoistką?

  Dodał/a: Lifestyle

  Dzień matki za nami, singielki z dziećmi wróciły do rutyny. Trochę na zasadzie echa po dyskusjach toczonych w przyjacielskim gronie serfowałem po sieci i znalazłem nieco kuriozalny – w mym odczuciu – artykuł o bardzo prorodzinnym charakterze.   

   

  Czytaj więcej →
 • Dzień (samotnej) matki

  Dodał/a: Lifestyle

  Życie samotnych matek w Polsce rzadko kiedy usłane jest różami. Według różnych badań co czwarte dziecko w Polsce chowa się pod opieką samotnego rodzica i w przeważającej części są to samotne matki właśnie. Jeśli doliczyć do tego związki, w których mężczyzna przebywa na długoletnim wyjeździe zarobkowym za granicą lub w których, będąc na miejscu, nie wykazuje najmniejszego zainteresowania wychowaniem potomstwa, co druga matka jest zostawiona sama sobie, jeśli chodzi o wychowanie potomstwa. 

   

  Czytaj więcej →
 • Od filmowej fikcji do prozy życia

  Dodał/a: 1 Ostatni wpis od Kaziu Lifestyle

  Ten ton dojrzałego rozczarowania przeplata się w wypowiedziach polskich internautek z Gosami przejętymi, często nawet przerażonymi w świetle strasznej i niewyobrażalnej perspektywy. Bez wsparcia rodziny, nagle też pozbawione tego, na które liczyły od mężczyzny którego kochały, samotne w perspektywie mamy musza nauczyć się nagle zupełnej samodzielności.

   

  Czytaj więcej →
 • Wiosenna gorączka

  Dodał/a: 1 Ostatni wpis od Kaziu Lifestyle

  Coś się zmieniło... Zrobiło się cieplej, słoneczniej i (po przestawieniu czasu) jaśniej. Co z tego wynika? Pozornie nic. Ale jednak... W tramwajach tak jakoś serdeczniej ludzie na siebie zerkają, dziewczyn uśmiechy jakieś szersze, mężczyźni mniej się garbią i dziarsko rzucają spojrzenia, wyzywając świat na pojedynek z własnym entuzjazmem... Pozory? Nie... W powietrzu wisi wirus, niebezpieczny, zdradliwy i odporny na wszelkie szczepionki. Nazywa się - wiosna! 

  Czytaj więcej →
 • Dzień ojca na cześć singla!

  Dodał/a: Lifestyle

  Krawat czy spinki? Dobry koniak, a może wino? Dzień ojca coraz bliżej i o tegorocznych odpowiedziach na te pytania warto pomyśleć. Tym bardziej, że ojcowie to zwykle najtrudniejsza kategoria „prezentobiorców”! 

  Czytaj więcej →
 • Pierwsza randka w realu: 10 podstawowych reguł

  Dodał/a: Lifestyle

  Udało się! Po dłuższej lub krótszej znajomości w Internecie, który jednakże pod pewnymi względami nigdy nie zastąpi rzeczywistego i materialnego świata, spotykacie się po raz pierwszy „w realu”. Przed wami wyzwanie pierwszej randki. O czym trzeba pamiętać, żeby nie skończyła się katastrofą? Uwaga: nie będzie tu porad typu „jak ją/go uwieść”, bo kobiety (i mężczyźni) różnią się od siebie na tyle, że tego typu porady, zastosowane, często odnoszą wręcz przeciwny skutek. Poniższe wskazówki dotyczą tylko podstawowych zasad randkowej etykiety. 

   

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij