Aktualności

 • V edycja imprezy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy"

  Dodał/a: 6 Ostatni wpis od Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH Aktualności
  V edycja imprezy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy"

  V EDYCJA imprezy kulturalno – rozrywkowej, plenerowej, bezpłatnej i tylko dla dorosłych.

  Kwiat Paproci ma już 5 lat i zapisał się już na stałe w kalendarzu miejskich imprez warszawskich. Impreza wyjątkowa: bo otwarta, bezpłatna i tylko dla dorosłych, cieszy się niezmienną popularnością wśród singli i par oraz grup znajomych. Noc świętojańska to czas zabawy dla dorosłych, przepowiedni i miłości. Organizatorzy od początku - od 5 lat - konsekwentnie zapraszają na "słowiańskie walentynki" - jak powtarzają "zakochanych aktualnie, bądź w przyszłości". To również jedyna noc w roku, kiedy można odnaleźć kwiat paproci, który zakwita raz w roku, a daje szczęście na całe życie.

  Czytaj więcej →
 • 2013-07 Nowe funkcjonalności i inne zmiany

  Dodał/a: 80 Ostatni wpis od Amaretto Aktualności

  Najważniejsze zmiany: podwyższony wiek rejestracji, wprowadzenie wydarzeń ukrytych, gwarantowanych i dostępnych tylko dla organizatora; nowy edytor na forum; ergonomiczne odpowiadanie na wiadomości prywatne i logowanie przez Facebooka

  Czytaj więcej →
 • Zmiany w punktacji

  Dodał/a: Aktualności

  Zdobywanie punktów. Wprowadziliśmy nowe, bardziej sprawiedliwe zasady zdobywania Punktów - naszej wirtualnej waluty. Nowy system jest przyjazny dla użytkowników, którzy szczególnie dużo wnoszą do naszej singlovej społeczności. Jeśli organizujesz udane imprezy, zakładasz ciekawe dyskusje, rozwijasz grono swoich znajomych, będziesz cieszyć się nieograniczoną swobodą i przywilejami.

   

  Czytaj więcej →
 • 2013-08 Strefa VIP otwarta!

  Dodał/a: 8 Ostatni wpis od ZP2016 Aktualności
  2013-08 Strefa VIP otwarta!

  Zapraszamy to zapoznania się z sierpniowymi nowościami na portalu, które przede wszystkim dotyczą nowych funkcjonalności udostępnionych w Strefie VIP. A w niej długo oczekiwany chat oraz możliwość ukrycia bądź wyróżnienia swojego profilu.

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij