Polecane artykuły

 • Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

  Dodał/a: Portal i Klub
  Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

  Klub StrefaSingla.pl to miejsce dla osób, które prawdziwe znajomości stawiają ponad wirtualne kontakty. To tutaj szybko poznasz realnych ludzi z Twojej okolicy.

  Czytaj więcej →
 • FAQ - często zadawane pytania

  Dodał/a: 6 Ostatni wpis od Klub POZNAŃ Portal i Klub

  Kto należy do strefasingla.pl?

  Statystyczny Strefowicz ma wyższe wykształcenie (79%) i mieszka w dużym mieście lub jego bezpośrenidm pobliżu, czyli w miejscach, gdzie działają Kluby strefasingla.pl. Jednak co piąta osoba pochodzi z mniejszych miejscowości lub wsi i spotyka się z innymi singlami okazjonalnie.
  Ponad dwie trzecie Strefowiczów to osoby w wieku 25-45 lat. Uczestnikami spotkań często są także osoby ponad 60-cio letnie... i bawią się z nami świetnie!  Pięćdziesiąt osiem procent zarejestrowanych użytkowników to Panie, 42 % Panowie. Statystyczny Strefowicz jest starszy od Strefowiczki o 4 lata.
  Społeczność Strefy jest wyjątkowo pracowita. Zaledwie 8,5% studiuje, jest na emeryturze lub chwilowo bez pracy. Strefowicze częściej niż średnia w Polsce prowadzą własną działalność gospodarczą (17%), są specjalistami, przedstawicielami wolnych zawodów, managerami lub pracują w instytucjach państwowych, w tym także naukowych.

  Czytaj więcej →
 • Klub POZNAŃ

  Dodał/a: 3 Ostatni wpis od tommaso Portal i Klub
  Klub POZNAŃ

  Klub StrefaSingla.pl POZNAŃ zaprasza na spotkania, kursy i imprezy. Tutaj możesz aktywne spędzić czas w interesującym  towarzystwie, nawiązać nowe kontakty i podyskutować ze "starymi" znajomymi oraz po prostu - dobrze się bawić!

  Czytaj więcej →
 • Porównanie StrefaSingla.pl i serwis randkowy

  Dodał/a: 3 Ostatni wpis od Nieznany Portal i Klub
  Czytaj więcej →
 • Pyszne wrażenia zrealizowane dzięki StrefaSingla.pl - brunch w Country Parku

  Dodał/a: Portal i Klub

  Pewnej słonecznej, prawie wiosennej niedzieli wybrałam się z innymi 7 singlami do Country Parku na niedzielny… brunch. Brzmi dziwnie, ale smakuje… pysznie:). Bo brunch (niby breakfast, niby lunch) to nic innego jak lekkostrawny posiłek w trakcie leniwego weekendu, najlepiej na łonie natury i towarzystwie znajomych… (więcej o brunchu tutaj: http://spec.pl/styl-zycia/savoir-vivre/co-to-jest-brunch-jak-sie-go-je).

  Czytaj więcej →
 • Single z opolszczyzny. Są wśród nas

  Dodał/a: Mówią o Strefie

  StrefaSingla.pl jest oboko serwisu randkowego Sympatia.pl jednym z dwóch serwisów dla singli wymienianych w artykule autorstwa Anety Ludwig, opublikowanym 11.11.2011 r. w Nowej Gazety Opolskiej. Poniżej publikujemy fragmenty opracowane na podstawie wywiadu z Przemysławem Kamińskim/StrefaSingla.pl.

  Czytaj więcej →
 • Sylwester jako zadanie!

  Dodał/a: Lifestyle

  Kilka lat temu, gdy, upchnięci w niezbyt pakownym autku mojej przyjaciółki zmierzaliśmy ku wspaniałej mecie na wybrzeżu, by spędzić tam kapitalnego sylwestra i kilka przyległych dni, kierująca autem i jedyna jeszcze nie poddana wpływowi alkoholu właściciela samochodu dzieliła się z nami rodzinnymi przemyśleniami na temat znaczenia 31.12. w życiu współczesnego człowieka. 

  Czytaj więcej →
 • Facet po rozstaniu, część 2

  Dodał/a: Lifestyle

  Singlostwo nie jest powołaniem na życie; niektórzy trafiają na tę drogę nie z własnej woli, nagle, nieprzygotowani. Szanse jakie ta nowa sytuacja stwarza przed jednostką są ogromne, ale trzeba podejść do nowej sytuacji możliwie racjonalnie, możliwie na chłodno. Duchy przeszłości mogą zniszczyć niejedno kapitalne przedsięwzięcie, jak ostatnio w wersji pop pokazał Christopher Nolan w Incepcji. W życiu tego rodzaju sabotaż przebiega mniej spektakularnie, ale ostatecznie potrafi prowadzić do podobnych konsekwencji – zadomowienia się w świecie, który nie jest prawdziwy, w świecie, który jest jedynie nasza projekcją. Do czasu przynajmniej. Gdy – ostatecznie – codzienność przebije się do świadomości można obudzić się obok obcej sobie istoty i bez szans na łatwe odnalezienie „wyjścia ewakuacyjnego”. 

  Czytaj więcej →
 • Facet po rozstaniu, część 3

  Dodał/a: Lifestyle

  Rozstanie zostawia przestrzeń. Tę złą, związaną z brakiem osoby, która znaczyła tak wiele przez tak długi czas. Ale zostawia też możliwość, by szukać nowych zainteresowań, poznawać rzeczy, na które po prostu nie było czasu wcześniej. To czas, który pozwala odkryć zaniedbane lub nieznane obszary własnych zainteresowań. To czas, który można spożytkować, by pojechać tam, gdzie zawsze chciało się pojechać, a gdzie ona z jakichś powodów jechać nie chciała; to czas, by odbudować relacje z ludźmi, których ona z jakichś powodów nie lubiła; to czas, by wreszcie zbudować od podstaw własnego Choppera w garażu. Możliwości są nieograniczone!

  Czytaj więcej →
 • WTF? Rozmowa zaszyfrowana

  Dodał/a: Lifestyle

  Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że ktoś na Strefie lub w innym serwisie pisał do Ciebie jakimiś dziwnymi, pozornie nic nie znaczącymi, skrótami? Takie skróty to właśnie akronimy, czyli jeden z ważniejszych składników internetowego języka.

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij