Polecane artykuły

 • Cena małżeństwa

  Dodał/a: 119 Ostatni wpis od Adamina Lifestyle
  Cena małżeństwa

  Jak wynika z badań, zdecydowana większość młodych kobiet chciałaby wyjść za mąż, i to niekoniecznie dlatego, że męskie szowinistyczne społeczeństwo poddało je od dzieciństwa ukierunkowującemu treningowi (gumowy słodki dzidziuś, kuchenka, mebelki jak prawdziwe), ale raczej ze względu na to, że są bystre i widzą jak jest: małżeństwo jest układem dobrze zaspokajającym potrzeby kobiety.

  Czytaj więcej →
 • Kari Bremnes

  Dodał/a: Recenzje

  Kari Bremnes jest postacią niezwykłą na norweskiej scenie muzycznej, przez niektórych nazywana "najwybitniejszą pieśniarką północy". Obdarzona pięknym, zmysłowym głosem, który słuchaczowi daje wielką satysfakcję, autorka większości piosenek i napisanych do nich słów jest artystką o światowej klasie.

  Czytaj więcej →
 • Chet Baker Trio with Philip Catherine & Jean-Louis Rassinfosse

  Dodał/a: Recenzje

  Chet Baker, przez niektórych nazywany "białym Milesem", był jednym z najbardziej popularnych muzyków jazzowych na przestrzeni całej swojej kariery, od debiutu na początku lat 50-tych, aż do drugiej połowy lat 80.

  Czytaj więcej →
 • Caroline Henderson

  Dodał/a: Recenzje

  Czy można w Polsce zdobyć popularność rezygnując z występowania w plotkarskich programach telewizyjnych, tabloidowych gazetach czy też „pudelkowych” portalach internetowych? Caroline Henderson pokazuje, że można. Po kilkukrotnych wizytach na koncertach w Polsce w 2005 i 2006, po występach na Ladies Jazz Festiwal 2006 w Gdyni i festiwalu Jazz Na Starówce 2007 w Warszawie jest już wokalistką świetnie znaną jazzowej publiczności, choć trudno ją jednoznacznie przypisać tylko temu, jednemu gatunkowi muzycznemu.

  Czytaj więcej →
 • Atak naciągaczy: uwaga na be2.pl!

  Dodał/a: 4 Ostatni wpis od Wydrus Lifestyle

  W grudniu 2007 roku, gnany pragnieniem spotkania tej jedynej, postanowiłem wziąć los w swoje ręce i umieścić anons na porządnym serwisie randkowym. Z racji wcześniejszych doświadczeń z portalami typu iLove.pl, randki.o2.pl, sympatia.pl czy cafe.gazeta.pl postanowiłem wypróbować coś extra, za co może i trzeba będzie odpowiednio zapłacić, co jednak przesieje potencjalnych użytkowników i zostawi tych, którzy do sprawy podchodzą poważnie.

  Czytaj więcej →
 • Singielka kontra singiel. Stereotyp singli w polskiej prasie

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od Kaziu Lifestyle

  Od kilku lat w środkach masowego przekazu obserwujemy wzrost zainteresowania problematyką singli. Pod koniec lat 90' w Polsce zaczęto emitować bardzo popularne amerykańskie seriale o perypetiach życiowych singli, takie jak „Ally McBeal", „Sex w wielkim mieście", czy rodzimy serial „Magda M". Coraz częściej zaczęły ukazywać się  artykuły o singlach w prasie publicystycznej, kobiecej i magazynach on-line. Media zaczęły lansować pewien stereotypowy wizerunek singli - z jednej strony przypisując im wiele pozytywnych cech, z drugiej szereg negatywnych. Jaki jest, zatem wizerunek singla w polskiej prasie?**

  Czytaj więcej →
 • O singlach w literackiej przeszłości

  Dodał/a: 3 Ostatni wpis od Nieznany Lifestyle

  Czy "singiel" to zupełnie nowe zjawisko, czy też znamy przykłady z przeszłości, głównie literackiej? Spróbuję przyjrzeć się temu problemowi przesypując przez singielskie sito fabuły kilka znanych lektur i tematów literackich...

  Czytaj więcej →
 • Hotele przyjazne singlom w Poznaniu

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od Nieznany Lifestyle

  Wybraliśmy dla Was kilka hoteli w Poznaniu, które możemy polecić przyjeżdżającym w odwiedziny do stolicy Wielkopolski. Spotka Was tutaj gościnna atmosfera i niższe - przy zakupie przez naszą stronę, niż w standardowej ofercie ceny.

  Czytaj więcej →
 • Dlaczego StrefaSingla.pl?

  Dodał/a: 1 Ostatni wpis od czarownicujaca Portal i Klub

  Witaj na StrefaSingla.pl. Jesteśmy społecznością skupioną na życiu towarzyskim, aktywnym spędzaniu czasu i rozwoju osobistym.

  Czytaj więcej →
 • Nie jesteśmy serwisem randkowym

  Dodał/a: Portal i Klub

  Nie jesteśmy serwisem randkowym ani biurem matrymonialnym. Nie dobieramy ludzi w pary. Jesteśmy miejscem spotkań, informacji i dyskusji dla pięciomilionowej społeczności "pojedynczych" w Polsce. Promujemy aktywność poza Internetem i stawiamy na rozwój osobisty.

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij