Polecane artykuły

 • Babski targ z szarlotką w tle

  Dodał/a: Mówią o Strefie

  ale_babki_logo_200To nietypowy widok na Starym Rynku w niedzielny wieczór: elegancko ubrane dziewczyny z okazałymi, wypchanymi torbami. Ale tak właśnie rozpoczęło się drugie spotkanie z cyklu ALE-BABKI!

  Organizatorami cyklu spotkań Ale-BABKI! byli Klub StrefaSingla.pl Poznań i Klub SARP.
  Artykuł i zdjęcia pochodzi z serwisu MojeMiastoPoznan.

  Czytaj więcej →
 • Piesio

  Dodał/a: Lifestyle

  To będzie Opowieść Wigilijna rodem z Dickensa. Po raz pierwszy zobaczyłam to coś kilka dni przed Wigilią w mojej rodzinnej miejscowości - siedziało w opuszczonej budzie trzęsąc się z zimna na kilkustopniowym mrozie.

  Czytaj więcej →
 • Sztuczydło na zamówienie! Kaktus w sercu

  Dodał/a: Recenzje

  Serial Twin Peaks bił rekordy popularności w latach 90-tych i zdobywał setki fanów w wielu krajach. Jego trzydzieści odcinków opowiadało o dochodzeniu w sprawie śmierci Laury Palmer - nastolatki pochodzącej z tytułowego miasteczka. Wielbiciele serialu mieli do dyspozycji również książkę - Sekretny dziennik Laury Palmer, który opisywał pięć ostatnich lat jej życia. Wielu widzów uwierzyło, że to Laura była autorem Pamiętnika.

  Czytaj więcej →
 • Romansując z przeszłością

  Dodał/a: Recenzje

  Niezwykłość książki "Dom na Kresach" Philipa Marsdena polega na tym, iż omawiając sprawy sentymentalne, jako że związane z dzieciństwem i młodością, nie jest ani sentymentalna, ani łzawa. Przenosi nas w świat przeszłości w sposób tak naturalny, prosty i wiarygodny, że aż zadziwiający.

  Czytaj więcej →
 • W poszukiwaniu namiętności

  Dodał/a: Recenzje

  "Ból kamieni" to romantyczna w treści, a realistyczna w formie opowieść o miłości. Myliłby się jednak ten, ko uznałby że jedynym rezultatem takiego połączenia może być romans sprzedawany w kioskach Ruchu czy też na dworcowych stoiskach z książkami.

  Czytaj więcej →
 • Mlaszczące genitalia albo do czego prowadzi patroszenie Morfeusza

  Dodał/a: Recenzje

  Wojciech Kuczok jest wytrawnym obserwatorem, potrafi równie oszczędnym, co uwodzicielskim i dobitnym językiem opisywać te szczególne zwroty akcji, którymi codzienność lubi zaskakiwać losowo wybrane jednostki. Zazwyczaj nabierają one wymiaru niespodzianki dopiero w wymiarze osobistego uwikłania, gdyż istota takich wydarzeń jak miłość, zdrada czy choroba objawia się właśnie w ich przeżyciu.

  Czytaj więcej →
 • Sylwester dla singli

  Dodał/a: Recenzje
  Sylwester dla singli

  Poznańscy single są zadowoleni ze swojego życia. Bawią się, spełniają, twórczo spędzają czas. Jak każdy, czasem czują się nieco samotni. Lubią spędzać Sylwestra w swoim gronie. Jesteś singlem? Ten tekst jest dla ciebie.

  Sprawdź teraz propozycje Sylwestra dla singli

  Czytaj więcej →
 • Prawie jak "Lejdis". "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" Mario Vargas Llosy

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od kama_ Recenzje

  Traf chciał, że recenzja ta powstaje w formie korespondencji z Paryża; traf inny chciał, że w drodze tu dzięki uprzejmości załogi autokaru nadrobiłem zaległości i obejrzałem, kultowy wśród lepszej połowy naszego kraju, film świeżej dość daty, jakim jest Lejdis Tomasza Koneckiego. Nie będę się rozpisywał o doświadczeniach estetycznych z tego faktu płynących, bo szanowne Czytelniczki film już w większości widziały po siedemnaście razy, a szanowni Czytelnicy słyszeli od tej czy innej pani siedemnaście przynajmniej razy, jaki to prawdziwy i dobry film - i ja, po osiemnaste, polemizować z tym tu i teraz nie będę.

  Czytaj więcej →
 • Poznaniacy dowiedzieli się kim jest singiel

  Dodał/a: 3 Ostatni wpis od Nieznany Lifestyle

  Singiel to najczęściej osoba, która w swoim pojedynczym życiu potrafi korzystać z różnorakich przyjemności, i której nie przeszkadza na co dzień to, że jest sama. Spotkanie w Markowej Knajpie na temat singli poprowadziła dziennikarka "Gazety".

  Czytaj więcej →
 • Cena małżeństwa

  Dodał/a: 119 Ostatni wpis od Adamina Lifestyle
  Cena małżeństwa

  Jak wynika z badań, zdecydowana większość młodych kobiet chciałaby wyjść za mąż, i to niekoniecznie dlatego, że męskie szowinistyczne społeczeństwo poddało je od dzieciństwa ukierunkowującemu treningowi (gumowy słodki dzidziuś, kuchenka, mebelki jak prawdziwe), ale raczej ze względu na to, że są bystre i widzą jak jest: małżeństwo jest układem dobrze zaspokajającym potrzeby kobiety.

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij