Polecane artykuły

 • Bajki dla singli

  Dodał/a: 5 Ostatni wpis od nieujarzmiony_1 Lifestyle
  Bajki dla singli

  Nadszedł czas na chwilę nostalgii… i powrotu do dzieciństwa. Kogo lubiliście, gdy byliście nieco młodsi, z kim i w jakim świecie przebywaliście jako radosne dzieciaki? Oto nasz (subiektywny i jak najbardziej dyskusyjny) ranking najfajniejszych singlujących bohaterów i bohaterek „bajek” z młodości.

  Czytaj więcej →
 • Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli

  Dodał/a: 32 Ostatni wpis od ewus912 Recenzje
  Poszukiwana, poszukiwany. Poradnik dla singli

  Nieśmiałość to twój problem? Masz kłopot z nawiązywaniem kontaktu? A może sam początek wychodzi zwykle nieźle, ale zawiązywanie ciągów dalszych nie za bardzo się udaje? Może jesteś „seryjnym monogamicznym randkowiczem”?

  Czytaj więcej →
 • Single górą!

  Dodał/a: Lifestyle
  Single górą!

  … przynajmniej w Ameryce! Według danych opublikowanych przez Census Bureau  liczba gospodarstw małżeńskich spadła w zeszłym roku poniżej połowy. To epokowa zmiana – zgodnie komentują publicyści z amerykańskich mediów, drapiąc się jednocześnie po głowie i zastanawiając, gdzie się zapodziała tradycyjna amerykańska rodzina.

  Czytaj więcej →
 • Singiel na weselu

  Dodał/a: 69 Ostatni wpis od Gs11 Lifestyle
  Singiel na weselu

  Ślub przyjaciela/przyjaciółki lub członka rodziny powinien być radosnym wydarzeniem. A jednak wśród wielu temat budzi grozę… Singiel na weselu to postać szczególna. Samotnik przed weselem zawsze ma dylemat, czy powinien iść.

  A może nie iść? Czy wreszcie zdecydować się i siedzieć przy stole całą noc, znosić mniej lub bardziej nietaktowne komentarze dotyczące  braku życiowego partnera albo wymowny brak tychże komentarzy? Nie iść i urazić krewnych czy znajomych?

  Czytaj więcej →
 • Czego pragną mężczyźni?

  Dodał/a: Lifestyle
  Czego pragną mężczyźni?

  Potrzeba podobania się jest wewnętrznym dążeniem większości ludzi – twierdzą socjologowie, psychologowie..., ba – nawet biolodzy! Dale Carnegie, autor książki „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", zarobił krocie na swoim poradniku, źródle wskazówek jak przypodobać się innym. 

  Czytaj więcej →
 • Jazda konna - poradnik przed pierwszym razem...

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od ania27 Lifestyle
  Jazda konna - poradnik przed pierwszym razem...

  Ci z Was, którzy mają pierwszy raz za sobą, znają to cudowne uczucie. Być może nawet we śnie przypomina się Wam melodyjny ruch, uczucie ciepła, prędkość i harmonijna gra mięśni...

  Czytaj więcej →
 • Tajniki wiosennego flirtu

  Dodał/a: Lifestyle
  Tajniki wiosennego flirtu

  Wiosna ogłoszona. Cieplejsze dni nastały - również dla międzyludzkich relacji. Pogoda inspiruje do zaczepek, odważniejszych uśmiechów, tworzy okoliczności, w której grzechem jest nie spróbować zagadać do "uroczej nieznajomej" czy "zabójczego bruneta"...  Można z tym walczyć, ale jeśli ochota na flirt się utrzymuje, a lekkoduszne myśli nie oddają pola... może warto ulec potrzebie?

  Czytaj więcej →
 • Vademecum singla - singlowanie dla średnio zaawansowanych

  Dodał/a: Recenzje
  Vademecum singla - singlowanie dla średnio zaawansowanych

  Bycie solo nie jest proste. Życie w pojedynkę nakłada na człowieka problemy, które nawet w połowie nie są tak odczuwalne, gdy można je z kimś dzielić. Bywa, że w związku w ogóle nie nazywają się problemami. A gdy jest się samemu, ich ranga się zmienia. Co zrobić, by życie w pojedynkę było łatwiejsze?

  Czytaj więcej →
 • Single na minusie

  Dodał/a: Recenzje
  Single na minusie

  Single są dziś społecznym faktem dokonanym. To już nie tylko modne słowo i określenie dla grupy libertynów o uwodzicielskim uśmiechu, ale ważna część współczesnej Polski.

  Ci, którzy z przyczyn różnych swoją codzienność odmieniają tylko w liczbie pojedynczej, coraz częściej tym samym stają się bohaterami i bohaterkami filmów, powieści, seriali i artykułów w prasie. Ich droga z marginesu powszechnej uwagi do mainstreamu rozważań o państwie i społeczeństwie nie będzie, widać to dziś wyraźnie, ani krótka, ani łatwa. Ale że pierwsze kroki zostały już zrobione - nie powinno budzić wątpliwości. Jednym z dowodów na to może być ogłoszona przez Wydawnictwo Filar książka Dawida Kornagi Single +.

  Czytaj więcej →
 • Single - katolicy poszukują wspólnoty

  Dodał/a: 2 Ostatni wpis od Jokerka Lifestyle
  Single - katolicy poszukują wspólnoty

  Stereotyp singla utrwalany przez niektóre artykuły i część popularnych seriali w polskich stacjach telewizyjnych sugeruje, że to wyzwoleni z więzów moralności młodzi ludzie, którzy bez skrępowania poszukują pozytywnych doświadczeń - erotycznych, estetycznych, rozrywkowych...

  Czytaj więcej →

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij