Poleć znajomym:

Znajdź drugą połówkę podczas Euro!

Dodał/a:

Jesteś singlem? Jeszcze zanim zabrzmi ostatni gwizdek sędziego Jesteś singlem? Jeszcze zanim zabrzmi ostatni gwizdek sędziego podczas Euro może się to zmienić. Zapraszamy na próbę bicia  rekordu świata w randkowaniu pod patronatem  epoznan.pl.
podczas Euro może się to zmienić. Zapraszamy na próbę bicia rekordu świata w randkowaniu pod patronatem  epoznan.pl.

W najbliższą sobotę, 16 czerwca przed meczem Polska - Czechy odbędzie się nad Maltą impreza dla singli podczas której zostanie pobity rekord świata Księgi Guinnessa w randkowaniu. Co będzie się działo? Impreza w formule "speed dating" pozwoli jednego wieczora odbyć co najmniej kilkanaście rozmów z potencjalnymi partnerkami lub partnerami. Na Malcie spotka się 500 kobiet i 500 mężczyzn - wśród nich może być ktoś z kim spędzisz resztę życia. Organizatorzy uspokajają fanów futbolu, który chcieliby obejrzeć mecz reprezentacji Polski - Po pobiciu Rekordu wspólnie obejrzymy mecz. Bo randka to tylko pretekst do dalszej świetnej zabawy przed ekranami - zachęcają.  

Jesteś singlem? Musisz tam być z nami! Aby zdobyć wejściówkę wyślij sms na numer 72355 o treścirandka +  uzasadnienie dlaczego chcesz wziąć udział w naszej zabawie (koszt 2 złote + Vat). Na smsy czekamy do czwartku do południa. Na czytelników epoznan.pl czeka 10 zaproszeń. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do godziny 20:00. Wszyscy chętni będą mogli zostać na wspólnym oglądaniu meczu, które rozpocznie się o 20:45, a także imprezie tanecznej, zaplanowanej na godzinę 22:30. 

Organizatorem próby bicia rekordu Guinnessa jest StrefaSingla.pl oraz szybkarandkapoznan.pl, patronat nad wydarzeniem sprawuje nasza redakcja.

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij