Poleć znajomym:

Zmiany w punktacji

Dodał/a: 4 Ostatni wpis od maxiking

Zdobywanie Punktów

Wprowadziliśmy nowe, bardziej sprawiedliwe zasady zdobywania Punktów - naszej wirtualnej waluty.

Nowy system jest przyjazny dla użytkowników, którzy szczególnie dużo wnoszą do naszej singlovej społeczności. Jeśli organizujesz udane imprezy, zakładasz ciekawe dyskusje, rozwijasz grono swoich znajomych, będziesz cieszyć się nieograniczoną swobodą i przywilejami. Sprawdź, jak zdobywać Punkty: http://strefasingla.pl/s/zdobywanie-punktow

 

Wydawanie Punktów

Zdobyte Punkty to Twoja wirtualna waluta. Punkty mają swoją realną wartość. Obecnie zgromadzone Punkty przeznaczać możesz na:

 

Informacje dodatkowe

  1. Bieżący stan Twoich Punktów znajdziesz na górnym pasku po zalogowaniu.
  1. Wchodząc na profil innego Strefowicza, nie zobaczysz stanu jego Punktów. Możesz natomiast sprawdzić Ranking innego użytkownika. Dzięki niemu dowiesz się wiele o jego aktywności.
  2. Wprowadziliśmy również nowy, czytelny sposób oznakowania Strefowiczów Premium - którzy zdobyli lub zakupili Abonament Premium, upoważniający do nielimitowanego korzystania z płatnych funkcjonalności Strefa Premium przez okres 3 lub 12 miesięcy.

Czytaj więcej o Punktach i Abonamentach

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Akrim #1

Jak to jest z tymi punktami, chce uzupelnic dane w swoim profilu,ale sie nie zapisuja, a punkty sa odejmowane za kazdym razem jak chce zapisac zmiany.?

  31-03-2019 Zgłoś nadużycie
Avatar lamaik #2

To nabij sobie punkcików i dodaj trochę "znajomych"

  31-03-2019 Zgłoś nadużycie
Avatar Barbarela #3

Mirka, zmian w profilu póki co nie da się zapisać Więc nie próbuj, bo szkoda wysiłku Ale swoją drogą punkty nie powinny się odejmować przy tej operacji

  02-04-2019 Zgłoś nadużycie
Avatar maxiking #4
Basia, a jednak się odejmują
  02-04-2019 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij