Rok 2019 już za:|2019 rok już od:
Poleć znajomym:

Wszystko, co musisz wiedzieć o Sylwestrze dla singli

Dodał/a:
Wszystko, co musisz wiedzieć o Sylwestrze dla singli

Jeśli dotąd nigdy nie byłaś/eś na Sylwestrze dla singli, na pewno masz wiele pytań i wątpliwości. Kto przychodzi na takie zabawy? W jakim wieku? Czy mogę przyjść sam/sama? Czy kogoś poznam? Ile jest pań a ilu panów?

StrefaSingla.pl już od 2006 roku organizuje Sylwestra dla singli, pojedynczych, samotnych, którzy wreszcie mogą bawić się razem - z innymi singlami. Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadwanie pytania o Sylwestra dla singli organizowanego przez portal StrefaSingla.pl.

W roku 2018/2019 przygtowujemy dla was Sylwestra dla singli w miastach: Poznań, Warszawa, Kielce, Łódź, Katowice, Kraków, Gdańsk. Sprawdź i wybierz coś dla siebie spośród Sylwestrów dla singli  w Polsce.

 • Czy mogę przyjść sam/sama?
  - Tak. Ponad 50% osób przychodzi "solo", nie znając wcześniej nikogo. Cześć osób zabiera ze sobą kolegę/koleżankę. Ok. 30% osób zna się z wcześniejszych spotkań, które organizuje StrefaSingla.pl przez cały rok.
 • Czy jest możliwość poglądnięcia kto się wybiera na Sylwestra dla singli?
  - Tak. Część osób zobaczysz w panelu "Dołączyli" pod danym wydarzeniem. Zaloguj się lub zarejestruj na StrefaSingla.pl. W ten sposób możesz nawiązać nowe kontakty jeszcze przed zabawą - wysłać maila, podyskutować na forum.
 • W jakim wieku są goście?
  - Większość uczestników Sylwestra dla singli to single w wieku 25-55 lat. Niektóre imprezy są dedykowane młodszym lub starszym - zwróc na to uwagę w zapowiedziach. Inne są otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek.
 • Czy na Sylwestrze dla singli poznam nowe osoby?
  - Tak, właśnie temu służą zabawy dla singli! Przychodzisz sam/sama a wychodzisz z nowymi znajmomymi i nowymi kontaktami! Przygotowujemy specjalny program wieczoru sylwestrowego dla singli i niezobowiązujące integracyjne zabawy. Zadaniem doświadczonego konferansjera/wodzireja jest, aby po godzinie wszyscy byli ze sobą na "Ty".
 • Czy w Sylwestrze dla singli uczestniczą wyłącznie osoby bez pary?
  - Zwróć uwagę na to, czy w opisie jest to "Sylwester dla singli" czy "Sylwester dla singli i przyjaciół". W drugim przypadku możesz zaprosić Twoich przyjaciół czy znajomych, którzy są w parach. Sporadycznie zdarza się też, że na Sylwestra dla Singli przychodzą pary, które poznały się wcześniej na Strefie - mają tutaj grono znajomych singli i chcą wspólnie spędzić czas.
 • Czy wiadomo z kim będę przy stoliku?
  - Stoliki są wieloosobowe (np. 6-12 osób). Staramy się rozsadzać gości tak, aby przy jednym stoliku były osoby w zbliżonym wieku oraz aby panie i panowie byli wymieszani. Jeśli chcesz przyjść większą grupą ze znajomymi i spędzić sylwestrową noc przy jednym stoliku, poinformuj organizatora.
 • Ile będzie Pań a ilu Panów?
  - Gwarantujemy zbliżone proporcje panie/panowie.  Dopuszczamy przewagę pań 60% do 40% mężczyzn.
 • Jak dokonać płatności?
  - Przy każdej imprezie płatnej udostępniamy formularz i dostęp do płatności online. W przeciwnym przypadku skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub zadzwoń: 694-438-218.
 • Do kiedy będą dostępne bilety?

- Jak zwykle warto kupić bilety wcześniej. Im później, tym bilety są droższe. Wielu singli zwleka z decyzją, jednak w drugiej połowie grudnia bilety zazwyczaj sa już niedostępne.

 • Jak się ubrać?
  - Sylwester to wyjątkowa noc i warto podkreślić to poprzez strój. W zależności od charakteru wieczoru Panom rekomendujemy minimum koszulę (z krawatem lub bez) z marynarką i buty wyjściowe. Paniom nie będziemy doradzać:).

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z BOK:

Wszystkim Singlom i Singielkom życzymy już teraz udanej zabawy Sylwestrowej w towarzystwie przystojnych panów i olśniewających pań! Do zobaczenia:)!

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij