Poleć znajomym:

V edycja imprezy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy"

Dodał/a: 6 Ostatni wpis od Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH
V edycja imprezy "Kwiat Paproci - Noc Warsa i Sawy"

V EDYCJA imprezy kulturalno – rozrywkowej, plenerowej, bezpłatnej i tylko dla dorosłych.

Kwiat Paproci ma już 5 lat i zapisał się już na stałe w kalendarzu miejskich imprez warszawskich. Impreza wyjątkowa: bo otwarta, bezpłatna i tylko dla dorosłych, cieszy się niezmienną popularnością wśród singli i par oraz grup znajomych. Noc świętojańska to czas zabawy dla dorosłych, przepowiedni i miłości. Organizatorzy od początku - od 5 lat - konsekwentnie zapraszają na "słowiańskie walentynki" - jak powtarzają "zakochanych aktualnie, bądź w przyszłości". To również jedyna noc w roku, kiedy można odnaleźć kwiat paproci, który zakwita raz w roku, a daje szczęście na całe życie.

V edycja odbędzie się w formie gry miejskiej, której celem będzie tradycyjnie znalezienie legendarnego kwiatu paproci. Wieczór wypełnią także inne atrakcje i koncerty na specjalnie zaaranżowanej scenie w Parku Szczęśliwickim.
Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja do gry: rekrutacja@grymiejskie.com.pl

Termin: niedziela 23.06.2013 godz. 17.00 (gramy od 22.30!)
Miejsce imprezy: Park Szczęśliwicki (warszawska Ochota). Gra miejska odbywa się bez względu na pogodę.
Dojście na imprezę i parkowanie - najlepiej od strony ulicy Drawskiej.

Ramowy plan wydarzeń:

  • Gra: na terenie Parku Szczęśliwickiego w godz. 17.00 - ok. 20.00.
  • Finał gry: na scenie ok. godz. 22.00.
  • Koncerty: na scenie w utwardzonej części Parku Szczęśliwickiego w godz. 22.30 - ok. 00.15.

PARK MASZYNOWY (występ ok. godz. 22.30):
•    Włodzimierz Kiniorski – saksofony, flet indyjski, bębny afrykańskie, instrumenty perkusyjne, wokal
•    Tadeusz Sudnik – Studio Dźwięków Niemożliwych (syntezatory cyfrowe i analogowe)
•    Jacek Wudarczyk – instalacja dźwiękowo-wizualna

TIMES NEW ROMAN (występ ok. godz. 23.15):
•    Każde ICH spotkanie z publicznością to stylizacje, odlotowe kostiumy i makijaże, aktorskie popisy. Każdy ICH utwór to szał pod sceną. Każde ICH słowo wypowiedziane czy zaśpiewane, to hibernacja wiernej publiczności, każde wyjście do niej to ryk rozkoszy i błaganie o więcej. Nie boją się heavy metalowych zaśpiewów łączyć z italo disco lat 80. Nie boją się korzystania z całej przestrzeni sceny i... dziecięcych zabawek.. A przedstawiają się: TIMES NEW ROMAN - THE LEGENDARY DRINKO-DISCO BAND.

Stare i nowe – tradycja, kultura, sztuka.
Celem imprezy, począwszy od I edycji w roku 2009, jest subtelna synergia, przenikanie, łączenie: słowiańszczyzny i współczesności, tradycyjnych i nowoczesnych sztuk wizualnych, kultury i biznesu. Założeniem jest skupienie warszawiaków na nietuzinkowych, mniej znanych propozycjach programowych, w tym z zakresu kultury, sztuk pięknych oraz miejskiej rekreacji ruchowej. Połączenie ze współczesnością tego, co najlepsze w tradycji i warte pielęgnowania, a powoli zapominane: bogactwo symboliki nocy świętojańskiej (zwanej także Wiankami, Nocą Kupały, Kwiatem Paproci, Czasem sobótkowych ogni i Sobótką) znane jest w ponad 40 krajach. Szczególne miejsce zajmuje na imprezie sztuka, i to w jej rozmaitych aspektach: w 5 edycji uosabiają ją artyści sceniczni: improwizujący i eksperymentujący z elektroniką PARK MASZYNOWY oraz łączący heavy metal z disco romantic TIMES NEW ROMAN.

Miłość przede wszystkim. Bo Warszawa zbliża.
w 4 poprzednich edycjach specjalną atrakcją były słynne już połówki serc – dla zakochanych przyszłych i obecnych, zabawa dla singli bijąca na tej imprezie rekordy popularności. Organizatorzy tradycyjnie zachęcają do zawieszenia na szyi swoich połówek serc otrzymanych w latach ubiegłych - celem poszukiwania swojej połówki podczas V jubileuszowej edycji Kwiatu Paproci. Bo organizatorzy co roku myślą także o singlach, których tak wielu mieszka i przybywa do w stolicy. Symboliczna połówka kwiatu paproci – wisior specjalnie projektowany w ubiegłych latach tylko na tę jedną noc, będzie dostępny bezpłatnie dla poszukujących swojej drugiej połówki.

Nagrody.
Jak co roku na zwycięzców gry i aktywną publiczność czeka moc nagród. Organizatorzy wraz z partnerami i sponsorami szykują pobyty rowerowo-termalne w luksusowym hotelu, kosmetyki, słodycze i ulubione nagrody fanów Kwiatu paproci: atrakcyjne vouchery na zakup przedmiotów i usług na terenie Warszawy.

Ważna informacja.
Komplet informacji na stronie internetowej kwiatpaproci.eu pojawi się ok. 16 czerwca, promocja imprezy trwa w Internecie - szczególnie na fan page oraz stronie wydarzenia imprezy:
https://www.facebook.com/KwiatPaproci
https://www.facebook.com/events/175608402601449/?ref=ts&fref=ts

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH #1

Kochani, zapraszam serdecznie do wysłuchania audycji o kulisach Kwiatu Paproci a także o tym wszystkim co będzie się działo 23.06 - szczególnie jeśli przyjdziecie WY!!!!!!!!!!!!!

O singlach mowa przez cała godzinę - a le w drugim kwadransie najwiecej:

http://www.mixcloud.com/Agnieszka_Nadstawna/moondra-g%C5%82owa-a-nadstawnej-biznes-i-kultura-za-r%C4%99k%C4%99-czyli-kwiat-paproci-go%C5%9Bciem-e-ma%C5%9Blanka/

  11-06-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Kamawi #2

Na grę się już zapisałam, mam nadzieję, że znajdę ten kwiat paproci i w końcu zawita do mnie szczęście

  15-06-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Amaretto #3

Kamawi napewno przyjdzie bez względu na to czy znajdziesz ten kwiat czy nie,chociaż ci życzę ,żebyś go znalazła

  16-06-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH #4

Single, przybywajcie!!! Na singli czekaja "wizytówki" - kod kreskowy w którym będzie zakodowany kontakt do Was - dla tych któzy zechcą się nim wymieniac - specjalny czytnik!!! Super!!!

  16-06-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Amaretto #5

Użytkownik Agnieszka_klub_WAWA napisał:

Single, przybywajcie!!! Na singli czekaja "wizytówki" - kod kreskowy w którym będzie zakodowany kontakt do Was - dla tych któzy zechcą się nim wymieniac - specjalny czytnik!!! Super!!!


)Agnieszka są prostsze sposoby i kody kreskowe nie sa do tego potrzebne))

  16-06-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH #6

No wiadomo że są - ale nie ma to jak... po prostu zabawa, czyż nie?

  22-06-2013 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij