Poleć znajomym:

Największa szybka randka na świecie w sobotę na Malcie

Dodał/a:

W najbliższą sobotę w Malta Fun Zone odbędzie się próba Największa szybka randkapobicia rekordu Guinnessa  w tzw. szybkiej randce. Nowo połączone pary będą później wspólnie oglądać mecz Polska - Czechy.Malta Fun Zone nad Jeziorem Maltańskim to ogromna impreza dla poznaniaków codziennie otwarta do godz. 5 rano. Tutaj nie tylko można obejrzeć mecze, ale od godz. 22 wziąć także udział w imprezach tanecznych, na których grają DJ-e i zespoły z czołowych klubów w Polsce, Niemczech, Irlandii i Anglii.

Największa szybka randka

Malta Fun Zone jest dostępny codziennie do 19 czerwca przy trybunach nad Maltą (od strony jeziora).

Przed każdym meczem oraz przed wieczornymi imprezami odbywa się Euro Speed Dating, czyli specjalna oferta dla singli i singielek, którzy są dzieleni na dwie 11-osobowe drużyny. Każdy otrzymuje kartę Euro Speed Dating i może rozmawiać przez 3 minuty z każdym z "rywali". Jeśli obie osoby zaznaczą przy swoich imionach znak "+", zaledwie w 15 minut po randce otrzymają SMS-a z numerem telefonu do drugiej osoby! 

Euro Speed Dating adresowane jest dla wszystkich w przedziałach wiekowych 20+, 30+, 40+, 50+. 

W sobotę, 16 czerwca w Strefie Zabawy na Malcie w Poznaniu odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w speed datingu a później wspólne oglądanie meczu Polska - Czechy. Dotychczasowy rekord wynosi 414 osób. Organizatorzy są pzygotowani na randkę z udziałem aż 999 osób! To będzie największa randka na świecie! 

Plan wydarzenia: 
- od 17.00 rejestracja 
- 18.00 start imprezy 
- 20.00 zakończenie próby bicia Rekordu Guinnessa Speed Dating 
- regeneracja sił i krótka przerwa w oczekiwaniu na mecz 
- 20.45 mecz Polska - Czechy 
- 22.30 impreza Saturday Night Fever Disco

Każdy uczestnik weźmie udział w około 25 randkach, z których każda potrwa 3 minuty. Na znak sędziowskiego gwizdka panowie przesiadają się. Na specjalnej karcie, którą otrzymają uczestnicy przed wejściem, zaznaczą znak "+" przy osobach, które ich zainteresowały. Po randce każdy otrzyma dane kontaktowe wszystkich osób, które również go zaznaczyły.


Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij