Poleć znajomym:

Klub WARSZAWA

Dodał/a:
Klub WARSZAWA

Klub strefasingla.pl WARSZAWA to miejsce prawdziwych spotkań singli z Twojej okolicy. Tutaj możesz aktywne spędzić czas w interesującym  towarzystwie, nawiązać nowe kontakty i podyskutować ze "starymi" znajomymi oraz po prostu - dobrze się bawić!

Inauguracją działalności Klubu WARSZAWA był Bal nie dla par czyli Sylwester 2012/2013, który był spektakularnym sukcesem - wszystkie miejsca zostały sprzedane a zabawa trwała do białego rana! Klub WARSZAWA to nowa organizacja na eventowej mapie Warszawy*

 

Klub Warszawa zaplanował kolejne działania jeszcze zimą 2013, które odbywają się w dniach związanych m.in. z różnymi świętami okazjonalnymi: Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet, Dzień Singla..., ale nie tylko!

Gdzie się spotykamy?

   
  • W dobrych klubach, pubach, kawiarniach, na wyjazdach, w teatrze lub na koncercie...

Kiedy się spotykamy?

   
  • W różne dni tygodnia. Pierwszą cykliczną imprezą Klubu WARSZAWA stały się spotkania pod nazwą: "SINGLE W GRZE! Poniedziałek stolikowy", na które Klub zaprasza co drugi poniedziałek do znanego lokalu 4Pokoje COFFEE & BAR na warszawskiej Nowej Pradze

Ile to kosztuje?

   
  • Organizujemy imprezy płatne - już od kilku złotych oraz bezpłatne. Informacje o kosztach otrzymasz w zaproszeniu.

Aby otrzymywać ekskluzywne zaproszenia z informacją o dacie, miejscu i cenie kolejnych spotkań dodaj Klub WARSZAWA do znajomych. Zaproszenia otrzymasz po opublikowaniu wydarzenia na Twoją skrzynkę w portalu strefasingla.pl. Klub WARSZAWA zaprasza wyłącznie osoby "pojedyncze" w wieku 24+**.

 

Jak nas rozpoznać?

   
  • Jeśli lokal nie jest "na wyłączność" zapytaj barmana lub szukaj nas przy stolikach oznakowanych logo strefasingla.pl lub logo Klubu WARSZAWA

 

Kontakt:

Klub     Ambasador Klubu
  Klub WARSZAWAAgnieszka            

 Agnieszka Nadstawna

 

*Ambasadorem Klubu strefasingla.pl w Warszawie jest Agnieszka Nadstawna, właściciel firmy LATAWIEC PARTNER Event & Training. Czytaj więcej.

**Podanie dolnej granicy ma charakter wyłącznie informacyjny. Członkami Klubu są w większości osoby 30+, 40+.

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij