Poleć znajomym:

Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

Dodał/a:
Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

Co to jest Klub StrefaSingla.pl?

Klub StrefaSingla.pl to miejsce dla osób, które prawdziwe znajomości stawiają ponad wirtualne kontakty. To tutaj szybko poznasz realnych ludzi z Twojej okolicy. Nasze Kluby działają w kilku największych miastach w Polsce. To właśnie Kluby są organizatorem największych wydarzeń dla Strefowiczów jak imprezy dla singli, Sylwester dla singli czy wyjazdy turystyczne krajowe i zagraniczne.

Jak to działa?

Wybierz Klub który Cię interesuje i wyślij zaproszenie do znajomych. Po potwierdzeniu, będziesz otrzymywać zaproszenia na najlepsze imprezy, spotkania, kursy i wyjazdy organizowane specjalnie dla „pojedynczych” przez Klub w danym miejście.

Wybierz Klub  w Twojej okolicy i dodaj do znajomych aby otrzymywać informacje o najlepszych klubowych wydarzeniach dla singli.

Klub Poznań Klub Warszawa Klub ŚLĄSK   klub 3 CITY

 

 

 


Rekomendujemy zakup Karty Klubu StrefaSingla.pl. Otrzymasz ją przesyłką listową na adres podany w trakcie rejestracji i zakupu Karty Klubu online. Dzięki Karcie zdobędziesz przywileje członka Klubu StrefaSingla.pl.

ZDOBĄDŹ Kartę Klubu StrefaSingla.pl

Celem naszych imprez, spotkań, kursów, warsztatów i wyjazdów turystycznych jest zawieranie nowych znajomości, aktywne spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty.

Dlaczego organizujemy spotkania Klubu?

Realnych ludzi i znajomości stawiamy ponad wirtualne kontakty. Spotkasz tutaj interesujących singli i ciekawie spędzisz wolne chwile w nowym towarzystwie. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Przeczytaj więcej: Spotkania dla singli - stop wirtualnej samotności!

Karta Klubu StrefaSingla.pl - metal

Kto organizuje spotkania?

Spotkania z ramienia Klubu organizują doświadczeni Strefowicze, współpracujący z portalem StrefaSingla.pl. Możesz być pewien, że zapisując się, wpłacając pieniądze i decydując się na udział nic nie ryzykujesz (no może poza świetną zabawą:).

Kogo tutaj spotkasz?

Klubowicze* to osoby z wyższym wykształceniem (77%), w większości z dużych miast. Aż cztery osoby na pięć to single w wieku 30-50 lat. Przed nikim jednak nie zamykamy drzwi. Przyjdź i poznaj nas! Przeczytaj więcej: Kim jest statystyczny Klubowicz

karta_klubu_strefasingla_we

Czy to kosztuje?

Klub organizuje imprezy płatne i bezpłatne. Na imprezy bezpłatne w przypadku limitu miejsc, pierwszeństwo mają osoby z Kartą Klubu.

Jakie jeszcze korzyści daje Karta Klubu?

  • stałe rabaty lub darmowy wstęp na płatne imprezy organizatorów zrzeszonych w Klubach StrefaSingla.pl, 
  • zniżki na imprezy naszych Partnerów, 
  • preferencyjne warunki rezygnacji z wydarzeń Klubu i zwrotu wpłaconych środków, 
  • specjalne nagrody i upominki dla posiadaczy Karty, 
  • zniżki w niektórych kawiarniach, pubach, restauracjach i innych punktach partnerskich StrefaSingla.pl

Karta jest kartą imienną, BEZTERMINOWĄ. Koszt Karty zwraca się już po kilku spotkaniach! Dlatego warto już dziś zdobyć Kartę Klubu StrefaSingla.pl:)!

Zobacz Regulamin Klubu StrefaSingla.pl i Karty Klubu.Zobacz, jak bawiliśmy się na otwarciu Klubu w Poznaniu 1.09.2011 r.

otwarcie klubu poznan_film

* Dane na podstawie ankiety przeprowadzonej w Klubie POZNAŃ w sierpniu 2013 r.

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij