Poleć znajomym:

Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

Dodał/a:
Klub StrefaSingla.pl - czas na nową znajomość!

Co to jest Klub StrefaSingla.pl?

Klub StrefaSingla.pl to miejsce dla osób, które prawdziwe znajomości stawiają ponad wirtualne kontakty. To tutaj szybko poznasz realnych ludzi z Twojej okolicy. Nasze Kluby działają w kilku największych miastach w Polsce. To właśnie Kluby są organizatorem największych wydarzeń dla Strefowiczów jak imprezy dla singli, Sylwester dla singli czy wyjazdy turystyczne krajowe i zagraniczne.

Jak to działa?

Wybierz Klub który Cię interesuje i wyślij zaproszenie do znajomych. Po potwierdzeniu, będziesz automatycznie otrzymywać propozycje najlepszych imprez, spotkań, kursów i wyjazdów organizowanych specjalnie dla „pojedynczych” przez dany Klub.

Celem naszych imprez, spotkań, kursów, warsztatów i wyjazdów turystycznych jest zawieranie nowych znajomości, aktywne spędzanie wolnego czasu i rozwój osobisty.

Dlaczego organizujemy spotkania Klubu?

Realnych ludzi i znajomości stawiamy ponad wirtualne kontakty. Spotkasz tutaj intrygujących singli i ciekawie spędzisz wolne chwile w nowym towarzystwie. Jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Przeczytaj więcej: Spotkania dla singli - stop wirtualnej samotności!

 

Karta Klubu StrefaSingla.pl - metal

Kto organizuje spotkania?

Z ramienia Klubu spotkania organizują zaufani Strefowicze. Możesz być pewien, że zapisując się, wpłacając pieniądze i decydując się na udział nic nie ryzykujesz (oczywiście poza świetną zabawą:).


Kogo tutaj spotkasz?

Klubowicze* to osoby z wyższym wykształceniem (79%), w większości z dużych miast. Aż cztery osoby na pięć to single w wieku 30-50 lat. Przed nikim jednak nie zamykamy drzwi. Przyjdź i poznaj nas! Przeczytaj więcej: Kim jest statystyczny Klubowicz

 

karta_klubu_strefasingla_we

Czy to kosztuje?

Klub organizuje imprezy płatne i bezpłatne. Na imprezy bezpłatne w przypadku limitu miejsc, pierwszeństwo mają osoby z Kartą Klubu. Dzięki Karcie Klubu korzystasz ze zniżek, w przypadku imprez płatnych oraz innych przywilejów.

Kartę możesz kupić online w cenie 60 zł. Kup Kartę Klubu

Zobacz Regulamin Klubu StrefaSingla.pl i Karty Klubu.


Wybierz Klub  w Twojej okolicy i dodaj do znajomych aby otrzymywać informacje o najlepszych klubowych wydarzeniach dla singli.

Klub Poznań

 

Klub Warszawa

 

Klub ŚLĄSK

Klub Szczecin

klub 3 CITY

 

 

 

 


chcesz zostac partnerem strefasingla.pl


Zobacz, jak bawiliśmy się na otwarciu Klubu w Poznaniu 1.09.2011 r.

otwarcie klubu poznan_film

* Dane na podstawie ankiety przeprowadzonej w Klubie POZNAŃ w sierpniu 2013 r.

Ostatnie komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swój komentarz.

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij