Poleć znajomym:

Kim jest nasz Strefowicz?

Dodał/a: 1 Ostatni wpis od Kaziu

16-04-2011

Nasi Strefowicze to ludzie różni, wielobarwni i (najczęściej) po prostu fajni. Nie ma profilu Strefowicza, który sugerowałby widełki wiekowe, wyznaniowe, obyczajowe, społeczne… jakiekolwiek. Otwarta formuła serwisu pozwala założyć konto każdemu. Nie każdy musi się tu jednak poczuć komfortowo, bo dyskusje na forach, spotkania „w realu”, wspólne imprezy pokazują, że Strefasingla.pl to miejsce dla ludzi na poziomie, inteligentnych, zabawnych, ciekawych świata i ludzi…

Strefowicze, jak pokazują nasze doświadczenia, to ludzie szukający czegoś nowego i autentycznego, koneserzy dobrych, wartościowych chwil. To również ludzie zwykle doświadczeni, co nie znaczy, że pozbawieni talentu beztroskiej zabawy.

Wiele osób nie wierzy, że coś jest możliwe, że konkretna formuła na spędzenie wolnego czasu jest również w ich zasięgu. StrefaSingla.pl otwiera wszystkich tego rodzaju sceptyków  przestrzeń bezpiecznej próby. Tu nigdy nie jest się samemu podczas wkraczania w nieznane, tu szybko człowiek staje się jednym z wielu, którzy poszerzają swoje horyzonty, smakują rzeczy, których wcześniej nie próbowali, zacieśniają więzi w oparciu o ciekawe przeżycia.

Integracja to słowo klucz i słowo, które w naszym słowniku bliskie jest „wielości możliwości”. To podczas wspólnych imprez i działań każdy Strefowicz ma szansę spotkać się z wieloma osobami i zainteresować się tymi, którzy wydadzą mu się najsympatyczniejsi. Ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu w gronie innych niezwianych osób dają poczucie komfortu i bezpieczeństwo w określaniu charakteru znajomości.

W strefie nie musisz rzucać się na głęboką wodę, jeśli tego nie chcesz… Spotkania towarzyskie to bezpieczna towarzyska „gra wstępna”, gdzie możesz kogoś zobaczyć i usłyszeć NAPRAWDĘ  i (jeśli poczujesz, że zainteresowanie spotyka się z wzajemnością) spróbować pociągnąć znajomość dalej już na Waszych, samodzielnie wypracowanych, warunkach.

 

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Kaziu #1

Ja np. dzięki strefie posmakowałem pyry z gzikiem :D

  15-05-2012 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij