Poleć znajomym:

FAQ - często zadawane pytania

Dodał/a: 6 Ostatni wpis od Klub POZNAŃ

Kto należy do strefasingla.pl?

Statystyczny Strefowicz ma wyższe wykształcenie (79%) i mieszka w dużym mieście lub jego bezpośrenidm pobliżu, czyli w miejscach, gdzie działają Kluby strefasingla.pl. Jednak co piąta osoba pochodzi z mniejszych miejscowości lub wsi i spotyka się z innymi singlami okazjonalnie.
Ponad dwie trzecie Strefowiczów to osoby w wieku 25-45 lat. Uczestnikami spotkań często są także osoby ponad 60-cio letnie... i bawią się z nami świetnie!  Pięćdziesiąt osiem procent zarejestrowanych użytkowników to Panie, 42 % Panowie. Statystyczny Strefowicz jest starszy od Strefowiczki o 4 lata.
Społeczność Strefy jest wyjątkowo pracowita. Zaledwie 8,5% studiuje, jest na emeryturze lub chwilowo bez pracy. Strefowicze częściej niż średnia w Polsce prowadzą własną działalność gospodarczą (17%), są specjalistami, przedstawicielami wolnych zawodów, managerami lub pracują w instytucjach państwowych, w tym także naukowych.

 

Czy na imprezę mogę przyjść sam/sama?

Tak! To właśnie dla Ciebie są imprezy Strefy. Nie tylko Ty przychodzisz bez pary - wielu singli decyduje się na indywidualne przyjście.

Dlatego już na początku ktoś ze Strefy przywita Cię i zaprosi do poznania nowych znajomych. Na pewno nie zostaniesz sam czy sama - spotkania, imprezy i wyjazdy dla singli to dobry pomysł, żeby nie tkwić w domu, interesująco spędzić czas i... nawiązać nowe znajomości towarzyskie, przyjacielskie lub partnerskie.

 

Obawiam się pierwszego wyjścia

Kiedyś musi być "ten pierwszy raz":). Łatwość znalezienia wydarzeń dla singli w portalu łączymy z przekonaniem wyrażonym przez Kubusia Puchatka, że "Nie można tkwić uparcie w swoim kącie Lasu, czekając, aż inni do nas przyjdą. Czasem trzeba pójść do nich”.


Przyjdź na pierwsze spotkanie w realu i spotkaj ludzi, którzy naprawdę cenią każdą chwilę spędzoną ze sobą.

 

Mam 23 lata. Czy mogę zapisać się na imprezę Klubu?

Tak, dolna granica wiekowa (24 lata) jest umowna. Klub strefasingla.pl nie jest jednak miejscem dla "młodzieży" i chcemy w ten sposób zapewnić uczestnikom spotkań dobrane wiekowo towarzystwo.

Zapraszamy szczególnie osoby 30+ i więcej. Planujemy także imprezy wyłącznie skierowane do singli "45+"

 

Czy mogę przyjść ze znajomymi, którzy są razem?

Zapraszamy! Nie jesteśmy toksyczni:) Osoby w parach w trakcie wieczorów nie uczestniczą jednak w przygotowanych atrakcjach (np. udział w konkursach, nagrody etc.).

Zdarza się, że już teraz w spotkaniach, imprezach i wyjazdach turystycznych biorą udział pary, które poznały się w Klubie i mają tutaj swoich znajomych.

 

Czy single, którzy przychodzą na spotkania chcą kogoś poznać do trwałego związku?

Szczegółowe badania osób pojedynczych w Polsce dowodzą, że 90% osób chce w bliższej czy dalszej przyszłości stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek oparty na trwałych fundamentach. Właśnie takie osoby znajdziesz w Strefie: doceniające swoją wolność a równocześnie otwarte na nowy, wspaniały, długotrwały związek. 

 

Czy można umówić się na spotkanie w biurze Strefy?

Nie ma takiej możliwości. StrefaSingla.pl zaprasza was do kontaktu przez Internet i telefon. Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji a na pytania odpowiadamy najpóźniej w przeciągu 24 godzin. Nasze dane teleadresowe znajdziesz tutaj.

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar luckydragon #1

No rozumiem, że zupełna młodzież to nie, a starszaki? +45 i wiecej?

  23-03-2012 Zgłoś nadużycie
Avatar Lidia_Strefa #2

Starszaki też są u nas mile widziane

  23-03-2012 Zgłoś nadużycie
Avatar Littlething #3

Podoba mi się to zdanie:

"90% osób chce w bliższej czy dalszej przyszłości stworzyć długotrwały i szczęśliwy związek oparty na trwałych fundamentach. Właśnie takie osoby znajdziesz w Strefie"

  27-03-2012 Zgłoś nadużycie
Avatar Nieznany #4

Też mi się podoba i nie mam nic przeciw stworzeniu takiego. Tylko trafić na właściwą osobę... Czasami mi sie zdaje, że same takie mnie otaczają. Niemniej lepiej siebie nie oszukiwać, zwłaszcza jeśli samemu nie jest się taką osobą. Trzeba zatem poznawać i czekać. A w Strefie się właśnie poznajemy.

  27-03-2012 Zgłoś nadużycie
Avatar krzysiek991 #5

kiedy organizujecie najblizsze spotkanie klubowiczow?

  14-01-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Klub POZNAŃ #6

Krzysiek991 wystarczy, że dodasz Klub strefasingla.pl działający w Twoim mieście, aby otrzymywać zaproszenia na kolejne strefowe spotkania

  15-01-2013 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij