Poleć znajomym:

Agnieszka Nadstawna - trener rozwoju osobistego

Dodał/a: 6 Ostatni wpis od Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH
Agnieszka Nadstawna - trener rozwoju osobistego

Od 2012 roku związana jest z portalem StrefaSingla.pl, gdzie między innymi utworzyła i prowadziła Klub StrefaSingla.pl Warszawa, towrząc niemal od zera warszawską społeczność Strefy.

Agnieszka mówi o sobie: "Jestem dokładnie w tym miejscu gdzie styka się edukacja dorosłych, event i media. Reprezentuję te trzy branże łącząc je jako trener, coach i arteterapeuta z 20-letnim doświadczeniem w biznesie".

Trener asertywności emocjonalnej i rozwoju osobistego w zakresie kształtowania postaw twórczych – pracuje w oparciu o techniki i metodologię arteterapii i psychologię zabawy, doświadczony biblioterapeuta. W swoich zajęciach wykorzystuje szerokie spektrum arteterapii: elementy poezjoterapii, foto arteterapii i inne, jak cyber training, czy happening arteterapeutyczny. 

Prowadzi zajęcia rozwoju osobistego i relaksu z wykorzystaniem powyższych elementów, umiejętnie włączając je także w programy typu incentive, pracując z i dla biznesu oraz różnych grup osób – m.in. wolontariuszy, tancerzy, literatów, grup kobiecych, a w szczególności singli.

Agnieszka Nadstawna

Pracuje w branży spotkań biznesowych i turystyce od 1990 roku, jednocześnie rozwijając swoje pasje z dziedziny kultury i sztuki. W ostatnim dwudziestoleciu współzałożycielka i szef także kilku innych firm: biura podroży (1996-2006), pionierskiego centrum oprawy ślubnej (1998-1999), galerii sztuki (1999-2001).

Od 2000 roku związana ze Stowarzyszeniem Artystów i Poetów Fabryka Sztuki, od 2011 roku na stanowisku Prezesa Stowarzyszenia. W marcu 2011 roku ukazała się – w wersji tradycyjnej oraz ebook, zauważona przez media – jej debiutancka książka pt. „Warszawskie Kobiety i Dziewczyny. Słupki do kawy i czekolady”, którą podpisała jako Julia Nadstawna.

Ekspert kreacji eventowej. Organizatorka, producentka oraz konsultant wyjazdów i imprez integracyjnych, wydarzeń firmowych oraz otwartych imprez kulturalnych, autorka scenariuszy i gier wykorzystywanych w szkoleniach, incentive oraz evencie, w tym EventCSR, prekursorka gier typu „New Arte Team – Building”, znana też ze śmiałych i skutecznych rozwiązań w zakresie eventmarketingu.

Pasjonatka i praktyk idei świadomego łączenia eventu z edukacją i przekazem społecznym. Jedyna kobieta wśród 10 finalistów I konkursu OSOBOWOŚĆ ROKU MICE POLAND w kategorii “Organizator Roku”. Praktyk eventmarkeingu.

Zaangażowana w akcję „Nakręć się na Event” skierowaną do początkujących eventmanagerów – którą realizuje wolontarycznie od 2007 roku.

Wykładowca, prelegent, autorka scenariuszy zajęć. Współpracuje z organizatorami kursów oraz ze szkołami zawodowymi, a także Wyższą Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki występując jako ekspert, prowadząc wykłady i zajęcia, tworząc i konsultując programy nauczania. Od ok. 10 lat stale występuje publicznie jako wykładowca, konsultant, trener i prelegent na licznych konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Z zawodu – także dziennikarka. Współpracuje z pismami branżowymi z dziedziny marketingu, branży spotkań biznesowych, HR, PR, a także arteterapii.

Profil Agnieszki Nadstawnej na portalu: Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH.

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Bartek1974 #1

bardzo miła i fajna trener polecam super babka

  11-03-2014 Zgłoś nadużycie
Avatar tadeusz611 #2

Nie skłamię jeżeli napiszę super super babka

  11-03-2014 Zgłoś nadużycie
Avatar Jano66 #3

Nie znam człowieka..

  21-03-2014 Zgłoś nadużycie
Avatar Omsia #4

Widziałam ją w akcji. Pełna profeska! Ma coś w sobie, co skupia uwagę. Do przodu Aga!

  21-03-2014 Zgłoś nadużycie
Avatar gadgeto #5

Znam ją od lat, Agnieszka to wulkan pozytywnej energii Tak trzymać!

  13-09-2014 Zgłoś nadużycie
Avatar Agnieszka Nadstawna SINGLES COACH #6

Dziękuję kochani i zapraszam do wspólnych działań. Piszcie do mnie tu na portalu - a bieżace info o moich akcjach dla singli zawsze na "strefie". No i na single.nadstawna.pl

  10-01-2015 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij