Poleć znajomym:

2013-08 Strefa VIP otwarta!

Dodał/a: 8 Ostatni wpis od ZP2016
2013-08 Strefa VIP otwarta!

Zapraszamy to zapoznania się z sierpniowymi nowościami na portalu, które przede wszystkim dotyczą nowych funkcjonalności udostępnionych w Strefie VIP. A w niej długo oczekiwany chat oraz możliwość ukrycia bądź wyróżnienia swojego profilu.

 

Chat 

1. Teraz umawianie się na wspólny wypad na miasto czy planowanie kolejnych wysokogórskich wojaży będzie jeszcze prostsze. Wystarczy użyć nowego przycisku na profilu użytkownika, który właśnie jest online:

Przycisk chatu na profilu użytkownika, który jest online

 

2. Potem można już czerpać przyjemność z owocnej dyskusji:

Okienko chatu

 

3. Jednocześnie można prowadzić kilka rozmów :-)

PROMOCJA! Do 10 września na korzystanie z chatu nie wydasz ani jednego Punktu. Owocnych dyskusji :)


Profil ukryty

Czy i Ty cenisz swoją prywatność i chcesz dzielić się szczegółowymi informacjami o sobie tylko z osobami, które znasz? Wystarczy, że klikniesz tutaj i skorzystasz z nowej funkcji ukrywania profilu.

A wtedy nieznajoma osoba wchodząc na Twój profil zobaczy mniej więcej taki ekran:

Widok ukrytego profilu dla nieznajomej osoby

 

Podczas gdy Twój znajomy zobaczy profil w pełnej okrasie:

Profil ukryty dla znajomego

 

Dodatkową opcją jest możliwość ukrycia swojego profilu bez ukrywania avatara. 

Kliknij tutaj, aby ukryć swój profil >>>


Profil wyróżniony

Jeśli chcesz, aby Twój profil odwiedzano kilkukrotnie częściej, wyróżnij go! Dzięki temu, będzie się on pokazywał losowo w prawej kolumnie na głównej ścianie lub podczas wyszukiwania w taki mniej więcej sposób:

Wyróżniony profil

 

Co więcej, na różnych listach - np. uczestników danego wydarzenia lub osób o podobnej ochocie zawsze będziesz pośród pierwszych wyników.

Wyróżnij teraz swój profil >>>


Zmiana nazwy użytkownika

Czasem nuda, a czasem okoliczności powodują, że chcesz zmienić swój nick. Automatycznej zmianie ulegnie Twój nick na forum, w wiadomościach prywatnych i kontaktach.

Kliknij tutaj i zmień Twój nick >>>


Pozostałe nowości

1. Wprowadziliśmy nowy system powiadamiania o otrzymanych punktach. Teraz za każdym razem, gdy zdobywasz lub wydajesz punkty w prawym górnym rogu strony zobaczysz taki komunikat:

Powiadomienie o akcji punktowej

 

2. Na zakładce "Oglądali mnie" wprowadziliśmy informację, ile było nowych odwiedzin Twojego profilu od ostatniego obejrzenia przez Ciebie listy odwiedzających osób. 

Kto mnie oglądał

Wierzymy, że nowe funkcjonalności przypadną Wam do gustu. Jeśli macie uwagi, pomysły, propozycje - zapraszamy do kontaktu :)

Ostatnie komentarze

Czytaj cały wątek
Avatar Maciek_Strefa #1

No no no... Pokaźny pakiet nowości Owocnych rozmów na czacie Wam życzę

  23-08-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar oskar #2

Kiedy mozna liczyc na wersje ostateczna czatu i poprawe funkcjonalnosci?

  31-08-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Maciek_Strefa #3

Witaj,


Z założenia na tę chwilę jest to ostateczna wersja chatu. Jeśli występują jakieś problemy, bardzo proszę wysyłać zgłoszenia na mail:

bok (_malpa_) strefasingla.pl lub korzystając z formularza (różowy przycisk Pomoc na dole każdej strony).


Do tej pory nie było zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego funkcjonowania chatu.


Z moich obeserwacji wynika, że chat może działać nieprawidłowo tylko w sytuacji, gdy w przeglądarce internetowej użytkownika są zainstalowane jakieś niestandardowe dodatki np. blokujące reklamy lub jest wykorzystywany tak zwany tryb incognito, który znacznie ogranicza możliwość interakcji portalu z przeglądarką.


Wszelkie pytania, problemy zgłaszajcie proszę na wyżej podany mail.


Wspaniałej niedzieli.

  01-09-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar oskar #4

Pozwolę sobie tutaj kontynuować, może komuś się przydadzą informacje, lub Wasze odpowiedzi

Użytkownik najprawdopodobniej jest w tej chwili z dala od komputera i wysyłane przez Ciebie wiadomości mogą trafić do niego z opóźnieniem.

Ten komunikat nie gwarantuje, że wysłana informacja na czacie dotrze do danego użytkownika!!! Kilkukrotnie odbiorca nie otrzymał wysłanej informacji lub po prostu o niej nie wiedział.

W takim też przypadku często się zdarza, że po wysłaniu informacji i przejściu np. do głównej strony okno rozmowy znika bezpowrotnie. Jedyna możliwość to wrócić się do danego profilu i kliknąć powtórnie w przycisk "czat", czyli ponownie odliczy nam punkty!!! Jak ktoś jest cierpliwy może czekaćna odpowiedźz drugiej strony, ale nie wiemy czy ktoś jest akurat przy komputerze.

Dłuższa rozmowa na czacie i brak działalności na stronie lub brak odświeżania strony powoduje wylogowanie użytkownika. Najwyraźniej dla strony czat nie jest żadną działalnością. Parokrotnie sprawdziłem podczas rozmowy klikając w nick na okienku rozmowy i wyświetla się informacja, że konto jest nieczynne lub użytkownik zablokował swoje konto. Przy próbie odświeżenia strony np po 1h rozmowy należy się jeszcze raz zalogować. Jeżeli nasz rozmówca jest w tym momencie chwilowo nie aktywny i o tym nie wiemy, a zależy nam na otwarciu okna rozmowy po kliknięciu "czat" zapewne ponownie zostaną odjęte punkty!!!

Kilka osób twierdziło, że nie mogą mi wysłać informacji na czacie lub pocztą dostaje info, dlaczego nie odpowiadam na nim, bo ktoś próbuje rozpocząć rozmowę.

Ja używam Chroma bez żadnych wtyczek i jakoś to działa, ale jak pisałem z błędami. Na IE nie działa poprawnie!!! Jeżeli jest potrzebna jakaś konfiguracja przeglądarki lub rekomendujecie którąś konkretną, to napiszcie, co i jak używać.

Wasz Beta tester

  02-09-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Maciek_Strefa #5

Dziękuję za uwagi do chatu. Sprawdzimy zgłoszone przez Ciebie problemy.

  02-09-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar Maciek_Strefa #6

Jeszcze raz dziękuję za pomocne uwagi. Do części z nich mogę się już odnieść

 • Użytkownik najprawdopodobniej jest w tej chwili z dala od komputera i wysyłane przez Ciebie wiadomości mogą trafić do niego z opóźnieniem. Ten komunikat nie gwarantuje, że wysłana informacja na czacie dotrze do danego użytkownika!!! Kilkukrotnie odbiorca nie otrzymał wysłanej informacji lub po prostu o niej nie wiedział.

  Chat z założenia ma służyć dyskusji, gdy obie osoby są przy komputerze, online. Dlatego zmieniliśmy komunikat na: "Użytkownik najprawdopodobniej jest w tej chwili z dala od komputera i wysyłane przez Ciebie wiadomości mogą do niego nie dotrzeć. Jeśli to coś ważnego, wyślij je używając poczty wewnętrznej." Myślę, że pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień związanych z nieprzeczytaniem jakiejś wiadomości.
 • często się zdarza, że po wysłaniu informacji i przejściu np. do głównej strony okno rozmowy znika bezpowrotnie.

  Zostały wprowadzone poprawki, które powinny zapobiec temu problemowi.

 • Ja używam Chroma bez żadnych wtyczek i jakoś to działa, ale jak pisałem z błędami. Na IE nie działa poprawnie

  Tu rzeczywiście wkradł się bug, który na szczęście sprawnie został usunięty. Oskar, jeszcze raz dziękuję za zgłoszenie.

 • Dłuższa rozmowa na czacie i brak działalności na stronie lub brak odświeżania strony powoduje wylogowanie użytkownika.

  W tej chwili - do momentu usunęcia usterki długodystansowym czatersom  proponuję po prostu raz na pół godziny kliknąć w coś na stronie. Z założenia okienko chatu wraz z rozmową powinno pojawiać się na każdej podstronie dla zalogowanego użytkownika.

Kilka dodatkowych uwag:

 • Jeśli podczas rozmowy nasz rozmówca zamknie przeglądarkę, wyloguje się lub straci połączenie z internetem, ale wcześniej nie zamknie okna chatu to po ponownym zalogowaniu cała dyskusja + to co było pisane do niego podczas jego nieobecności będzie w całości dostępne (okienko chatu samo wyskoczy po zalogowaniu).
 • Jeśli zostało zamknięte okno chatu, to jedynym sposobem, aby dotrzeć do historii dyskusji (o ile nie została ona przez nas samych usunięta) jest kliknięcie na przycisk Chat (będą pobrane punkty za użycie chatu) pod avatarem użytkownika, z którym rozmawialiśmy. Rozmówca musi być wtedy online.
 • Okienko chatu można umieścić w dowolnym miejscu na stronie przeciągając je za niebieską belkę.

​Życzę wszystkim wspaniałych rozmów!


  03-09-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar oskar #7

Maćku, dziękuje w swoim imieniu i innych użytkowników tego portalu. Jak będę miał czas przetestuje i sprawdze poprawki

  03-09-2013 Zgłoś nadużycie
Avatar ZP2016 #8

NAJWIĘKSZA RANDKA W POLSCE.

Już 12 grudnia 2015roku w Warszawie będziesz miał okazję przybyć na pierwsze wydażenie tego typu w Polsce.

Spędzisz całe 12 godzin na poznawaniu ciekawych ludzi, gdzie być może będzie też Twoja druga połówka

Nie przegap takiej szansy!!

Szczegóły tego wyjątkowego dnia znajdziesz o TUTAJ:

https://zakochajmywarszawe1.evenea.pl/?source(...).html

  30-11-2015 Zgłoś nadużycie

REKLAMA
StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA


Zamknij