żeglowanie po Zalewie Włocławskim

Dodane przez: Jan_Kujawski
Kiedy:
2017-04-01, 10:00 - 2017-07-01, 20:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich


Opis wydarzenia

Pragnę zaproponować miłośnikom ostrego pływania z przechyłami i w silnym wietrze, jedno lub dwudniowe wyprawy żeglarskie na Zalew Włocławski w kwietniu maju i czerwcu. Najpierw sprawdzimy prognozę wiatrową. Co do zasady, wyruszamy, wtedy gdy jest wiatr - aby uniknąć stania pod żaglami, flauty, nudy i męczarni. Czarter jachtu Omega w Marinie-Murzynowo to około 150 zł za dzień, do podziału między wszystkich uczestników. Na chwilę obecną posiadam patent żeglarza jachtowego, gitarę, zapasową kamizelkę, kotwicę i butelkę rumu :-)

UWAGA: Pamiętajmy, że w kwietniu woda jest bardzo zimna. W żadnym razie, nie możemy sobie pozwolić na wywrotkę. Załoga ma być zgrana „jak jedna pięść”. Akwen Włocławski jest trudny. Dużo kamienistych mielizn, płynąca woda. Zmiany poziomu wody związane z tamą we Włocławku. Jak już przywieje, to mocno, wzdłuż Zalewu, zazwyczaj piątka i od razu robi się duża fala. Trzeba mieć działający refpatent.

Prosiłbym wszystkich o wpisanie sobie do komórek numeru WOPR: 601 100 100

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij