żeglowanie po Zalewie Włocławskim

Dodane przez: Jan_Kujawski
Kiedy:
2017-06-24, 13:00 - 2017-09-01, 20:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Pragnę zaproponować miłośnikom ostrego pływania z przechyłami i w silnym wietrze, dwudniowe wyprawy żeglarskie na Zalew Włocławski. Pływamy wtedy gdy jest wiatr aby uniknąć stania pod żaglami, flauty, nudy i męczarni. Czarter jachtu Omega w Marinie-Murzynowo to około 120 zł za dzień do podziału sprawiedliwie między wszystkich uczestników. W chwili obecnej posiadam patent żeglarza jachtowego, gitarę, zapasową kamizelkę, kotwicę i butelkę rumu :-)

UWAGA: Pamiętajmy, że Omega jest jachtem wywracalnym. Wszyscy załoganci muszą dobrze pływać. Nie pijemy alkoholu na wodzie i zakładamy kamizelki. Jak dotąd część grupy spotykała się i trenowaliśmy regularnie na basenach w Warszawie. Do tej pory odbyło się jedno wstępne "zapoznawcze" pływanie Omegą po Zalewie Zegrzyńskim w składzie: Tomek, Agnieszka, Iza, Jan.

Bardzo proszę wszystkich o wpisanie do komórek numeru WOPR: 601 100 100

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij