Wycieczka rowerowa Hel - Gdynia

Dodane przez: twiceT
Kiedy:
2017-06-03, 08:30 - 2017-06-04, 18:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: -4/30

Opis wydarzenia

Zapraszam wszystkich chętnych na weekendową wycieczkę rowerową w dniach 3-4 czerwca, z Helu do Gdyni

Wycieczka jest dla wszystkich, w tempie rekreacyjnym, nastawiamy się na spędzenie czasu na świeżym powietrzu w miłej atmosferze. Nocujemy w Jastrzębiej Górze, gdzie robimy wieczorek zapoznawczy i zieloną noc w jednym :)

Plan wycieczki:

Dzień 1.

Płyniemy tramwajem wodnym z Gdańska do Helu o 8:30, więc spotykamy się trochę wcześniej na Targu Rybnym. O 10:20 schodzimy na ląd i... jeśli będą osoby płynące z Gdyni to na nie czekamy do 11:00 (tak wg rozkładu powinni dopłynąć), kolejno odlicz i jedziemy w stronę Jastrzębiej Góry. Jak widać z mapki poniżej trasa jest tak prosta, że nie trzeba nawet skręcać :)

Długość trasy 43 km

Dzień 2.

Wstajemy wcześnie rano, czyli jak się wyśpimy ;), jakieś śniadanko i ruszamy w stronę Trójmiasta. Jastrzębia Góra – Radoszewo – Swarzewo - Puck – Rzucewo - Rewa, tam przystanek na obowiązkową rybkę i piwko i powrót do domu

Długość trasy 58 km. Jeśli to dla kogoś za dużo, to jest opcja pojechania z Pucka do Redy i stamtąd SKMką. W tym wariancie trasa ma 46 km

Nocleg:

Zmiana planów, śpimy tu :) http://www.lazurdomki.pl/

Koszty:

tramwaj wodny – 50 zł (z rowerem)

nocleg – 40 zł

Warunki rezerwacji:

Brak miejscGaleria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij