Wesoła integracja i impreza Helloween w 3-CITY

Dodane przez: Klub 3-MIASTO
Kiedy:
2017-10-28, 15:00 - 2017-10-29, 19:00
Gdzie: Gdańsk (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 24 - 99


Nie masz konta? Nic nie szkodzi :-). W tym wydarzeniu możesz wziąć udział bez rejestracji w serwisie.

Opis wydarzenia

Zapraszamy singli z całej Polski na ogólnopolską integrację w Trómieście poprzedzającą X edycję Rejsu Nie Dla.

 • W imprezie udział może wziąć każdy zainteresowany, przyjezdni i osoby z Trójmiasta, dołączyć do grupy można w dowolnym momencie,
 • Niektóre punkty programu są bezpłatne a inne płatne. Jeśli chcesz wziąć udział w płatnych atrakcjach - przejdź do formularza na końcu strony. (Uczestnicy przyjeżdżający z Poznania Wesoły Autobusem mają już wszystkie atrakcje opłacone!)
 • osoby przyjeżdżające we własnym zakresie mogą wykupić także miejsce w Hostelu 3-CITY, informacja poniżej.

RAMOWY PROGRAM:

Spotykamy się w sobotę, zwiedzimy Europejskie Centrum Solidarności a wieczorem zabawimy się na helloweenowej imprezie. W niedzielę czeka nas spacer z przewodnikiem a potem wyjazd do Sopotu i spacer „Dwa Mola” nad morzem, do przepięknego Orłowa. Wieczorem część z nas wsiada na prom Stena Line i płynie w Rejs Nie Dla Par.

ZAPRASZAJĄ: Waldi, Apryl i Ania_przez_Z (która opracowała program - dzięki:)!).

Beforek_2017

Sobota:

 • dla przyjezdnych: możliwość zakwaterowania w Hostelu 3-City, ul. Targ Drzewny 12/14. Hostel świeżo po remoncie, w pobliżu Dworca, tuż przy Starym Mieście. Osoby przyjeżdżające indywidualnie – wybieracie pokój, dzwonicie tel. 601 674 675, podajecie przy rejestracji hasło „STREFA” – dostaniecie symboliczne 5 PLN zniżki i będziemy zakwaterowani koło siebie!
 • 15.00-18.00 wspólne wyjście do Europejskiego Centrum Solidarności oraz na punkt widokowy. ESC to historia naszej wolności! Miejsce obowiązkowe dla każdego gościa 3-Miasta. Udział płatny (obejmuje bilet wstępu i przewodnika)
 • 18.30 - kolacja na mieście (w zakresie własnym, każdy idzie, gdzie chce)
 • czas wolny
 • 21.00 - wyjście spod hostelu 3-CITY na imprezę. Propozycje na tą chwilę są trzy: Bunkier, Parlament lub ChilyWily. Zdecydujemy na miejscu. Jest to hellowenowa noc, można więc wziąć dynię, słoik ketchupu lub wydłubać sobie oko. Co wy na to:)?

Bunkier - 10 min od Hostelu 3City. Bunkier ma oryginalny wystrój nawet bez dekoracji halloween'owych - kilka pięter, a każde inne, więzienne loże z pryczami i krzesłem elektrycznym, pisuary chcące odgryźć małego!
Parlament Wolnego Miasta Gdańska jest tylko 2 min od Hostelu. W ofercie imprezowy catering i fastfoodowe menu.
ChillyWilly - Restauracja meksykańska CHILLY WILLY to najlepsze miejsce rozrywki w Gdańsku. Oryginalny smak meksykańskich potraw w połączeniu z bliskością gdańskiej plaży to naprawdę piorunujące połączenie.

Beforek_2017

Niedziela

 • 9.00 śniadanie w hostelu, wykwaterowanie
 • 10.30-13.30 - spacer po Starym Mieście z Długim Pobrzeżem z przewodnikiem, zaliczając najważniejsze obiekty. Trochę historii i świeżego powietrza! Udział płatny (opłata za przewodnika).
 • 14.00 - wyjazd do Sopotu. Tutaj zjemy obiadek (w zakresie własnym)
 • 16.30 spacer „Dwa Mola” - plażą z Sopotu w kierunku Orłowa
 • 18.30 - wyjazd do Gdyni na terminal promowy dla uczestników Rejsu Nie Dla Par

Beforek_2017

Koszt:

 • nocleg w hostelu 3-CITY (poza uczestnikami Wesołego autokaru z Poznania) każdy kupuje sam. Na hasło „STREFA” 5 zł zniżki i kwaterowanie w pokojach dla naszej grupy
 • zwiedzanie ECS z przewodnikiem: 30 zł
 • zwiedzanie ECS z przewodnikiem + spacer z przewodnikiem w niedzielę: 45 zł
 • tylko spacer z przewodnikiem w niedzielę: 15 zł

Prosimy o podejście serio do organizatorów. Niestety zdarza się, że niektórzy potrafią kombinować, żeby nie zapłacić 10 zł za przygotowanie dla was atrakcji, a potem „chowają się” za plecami innych w trakcie wycieczki, żeby ich nie było widać. Dziękujemy!

Formularz płatności

Imię:
Nazwisko:
Email:
Nr telefonu
Twoja płeć: Mężczyzna    Kobieta
Data urodzenia:

Dzień

Miesiąc

Rok
Wybierz opcję: 15,00 PLN - tylko spacer z przewodnikiem
45,00 PLN - zwiedzanie ECS + spacer
30,00 PLN - tylko zwiedzanie ECS

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij