Weekend na św Marcina w Poznaniu

Dodane przez: Bemiqu
Kiedy:
2017-11-11, 07:00 - 2017-11-12, 22:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 40 - 80


Opis wydarzenia

Zapraszam na weekend do Poznania .W planach udział w paradzie miejskiej z okazji św. Marcina, degustacja dużej ilosci świeżych rogali , a takze wizyta w Centrum Kultury Zamek i zwiedzanie wystawy http://ckzamek.pl/wydarzenia/224-frida-kahlo-i-diego-rivera-polski-kontekst/. Wieczorem wypad do restauracji "Pod niebem" na koncert muzyki na żywohttps://www.facebook.com/pg/PodNiebieniem/events/?ref=page_internalalbo do klubu https://www.facebook.com/kosmosklubpoznan/?fref=ts na dyskotekę (w zależnosci od nastroju).
W niedzielę zwiedzanie Poznania z przewodnikiem PTTK lub innym (do ustalenia z grupą) oraz zwiedzanie Muzeum Rogali (gdybyśmy mieli niedosyt tychże...)
Nocleg w hostelu "Hill In" w Poznaniu koło Rynku Strego Miasta !
link https://www.facebook.com/
HillInnPoznan/?fref=ts
Mam zarezerwowane 10 miejsc noclegowych w tym hostelu. Pokoje 2-osobowe, łózka pojedyńcze, łazienka na korytarzu.Koszt noclegu ze śniadaniem to 75 zł od osoby. (śniadanie przygotowujemy samodzielnie z produktów przeze mnie zakupionych w kuchni hostelu- integracja gwarantowana !). Dla wygodnickich za dopłatą około 25 zł można mieć własną łazienkę.
Dodatkowy koszty to bilet wstępu na wystawę (25 zł), do muzeum (o ile pójdziemy) to 18 zł.
Dojazd : wariant 1- teamy samochodowe, aby było taniej (dla Warszawiaków), wariant 2- rannym pociągiem. Wyruszamy około 7 rano w sobotę 11 listopada.
Chętnych proszę o kontakt przez priv. messengera, bo muszę zapłacić zaliczkę za nocleg.
Nie musisz mieć towarzystwa na ten wypad- ja dobieram osoby do współdzielenia pokoju.
Impreza ma charakter niekomercyjny, liczona jest po kosztach własnych.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij