Warsztat dla singli + szybkie randki /Warszawa

Dodane przez: upolujsingla
Kiedy:
2017-05-23, 18:00 - 2017-05-23, 21:00
Gdzie: Warszawa (mazowieckie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Koszt: 39,00 PLN

Opis wydarzenia

GODZINA:18:00
ADRES:Starbucks Coffee, ul. Emilii Plater 53 (Metro Świętokrzyska lub Rondo ONZ)
CENA:PROMOCJA tylko 39 zł / na miejscu!

para sercec-jak-cie-widza-tak-cie-pisza-13--1


Wydarzenie dla singli, którzy chcą iść na szybkie randki, nawiązać nowe znajomości, a jednocześnie dowiedzieć się jak są postrzegani przez otoczenie, szczególnie w sytuacjach randkowych.

Randkujemy ze sobą jak na klasycznych szybkich randkach – każdy z każdym przez 5 minut :)

Co jest EXTRA? Po każdej randce mamy dodatkowy czas na wypełnienie anonimowej ankiety na temat osoby, z którą właśnie rozmawialiśmy, a w tym czasie ona wypełnia taką samą ankietę o nas.

Na koniec spotkania wszyscy oddają anonimowo wypełnione ankiety. Ankiety na Twój temat trafiają w Twoje ręce zaraz po spotkaniu. Nie wiesz kto je wypełniał, dostajesz anonimowe oceny Twojej osoby, Twojego zachowania, tego jakim Cię widzą inni. Dowiesz się jak postrzegali Cię pozostali randkowicze, co zapadło im w pamięć, co jest w Tobie fajne, a co do poprawy! Chwila prawdy nadchodzi! :)

Całe spotkanie odbywa się w konwencji szybkich randek – poznasz wszystkie osoby i zdecydujesz z kim chcesz kontynuować znajomość!

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij