Szwecja/Dania / czerwcowa tygodniówka / Boże Ciało

Dodane przez: gogobo1
Kiedy:
2017-06-10, 18:00 - 2017-06-17, 19:00
Gdzie: Świnoujście (zachodniopomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 20 - 99


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Tym razem zapraszam na tygodniowy wypad na południe Szwecji z jednodniową wycieczką do stolicy Danii - Kopenhagi.
Spotykamy się w Świnoujściu. 10.06.2017 o godzinie 1.00 wypływamy promem z siedmioosobowym autem i przyczepą dostosowaną do przewozu rowerów do Trelleborgu, ok 8.00 będziemy na miejscu. (W przypadku większej liczby chętnych, organizuję drugie auto i drugi domek)

Podobny obraz

Potem jedziemy autem ok. 50 km do naszego domu letniskowego.
Siedmioosobowy dom z trzema sypialniami, salonem, kuchnią, łazienką i tarasem znajduje się ok. 600 m od morza i piaszczystej plaży.

Podobny obraz
Po rozlokowaniu się robimy rekonesans najbliższej okolicy, a wieczorem imprezkę integracyjną.

Można zabrać swoje rowery (transport do/z Świnoujścia we własnym zakresie - chyba, że kogoś zgarnę po drodze).
Dla osób bez rowerów - mam możliwość załatwienia super rowerów trekingowych w cenie 250 zł z transportem ( na cały wyjazd ) .
Następne dni to wycieczki rowerowe, spacery, zwiedzanie, zaglądanie, oglądanie, smakowanie, plażowanie, kosztowanie itp...jednym zdaniem dobra zabawa i odpoczynek.
Plan zajęć podejmujemy wspólnie w zależności od pogody, nastroju, możliwości, ale nikt nie zmusza nikogo do uczestnictwa, to ma być wypoczynek i każdy może spędzać czas jak lubi - pełen luz.
Trasy rowerowe raczej łatwe i bardzo łatwe, planowane wypady będą miały dystans ok. 20- 80 km. z kupą czasu na zwiedzanie, odpoczynek itp.
W środku tygodnia jedziemy autem do Malmo (stolicy regionu) stamtąd pociągiem lub autobusem ( zobaczymy co będzie bardziej korzystne) pojedziemy przez najdłuższy na świecie łączący dwa kraje most nad Sundem

Podobny obraz

do Kopenhagi - stolicy Danii.

Podobny obraz

Tam przez cały dzień zwiedzamy miasto. Wieczorem wracamy do naszej kwatery.

Wracamy 17.06.2017, o 9.30 prom z Trelleborgu ok.16.30 jesteśmy w Świnoujściu.
Cena - 1390 zł (nie podlega rozliczeniu) zawiera: transport promem w obie strony (auto, przyczepa, rowery i 7 osób) na trasie Świnoujście-Trelleborg , opłatę ekologiczną na promie, 7 noclegów, pościel, opłaty za media (prąd, woda), opłaty klimatyczne, podatki, pełne wyżywienie (przygotowywane wspólnie) z kawą i herbatą (wszystko-do woli, zimne napoje i alkohole we własnym zakresie), transport do/z miejsca noclegu, 1 przejazd autem w obie strony z naszej kwatery do Malmo.
Cena nie zawiera: wycieczki do Kopenhagi (po przeliczeniu ok.130 zł bilety w obie strony na trasie Malmo - Kopenhaga), opłat za parkingi, sprzątania końcowego, opłat za ewentualne wejściówki do muzeów itp.
Zapisy do 05.03.2017, zadatki w kwocie (1 rata - 400 zł ) wpłacamy najpóźniej 5 dni po zapisaniu się na imprezę (2 rata zadatku - 400 zł, płatna do 25.03.2017) . Namiary podam zainteresowanym na prywatną pocztę. Resztę - 590 zł, wpłacamy do 25.04.2017.
Uwaga! Zadatki zwracane są tylko po znalezieniu zastępstwa na swoje miejsce, osobom, które nie załapią się z powodu braku miejsc lub w przypadku odwołania imprezy.
To jest prywatny wyjazd i osoby biorące w nim udział jadą na własną odpowiedzialność i ryzyko.

UWAGA! Zalecane jest indywidualne ubezpieczenie.
Wpłata zaliczki stanowi akceptację ceny i warunków imprezy.
O kolejności decyduje data wpływu zadatku.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij