Rowerowy spacer na zakończenie sezonu

Dodane przez: ktosia
Kiedy:
2017-10-15, 11:00 - 2017-10-15, 15:00
Gdzie: Gdynia (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Opis wydarzenia

Dla niektórych sezon rowerowy trwa cały rok a inni już pewnie smarują narty, ale to chyba nie przeszkadza, żeby wybrać się na wspólną przejażdżkę w ramach symbolicznego zakończenia sezonu rowerowego 2017.


Proponuję spotkać się o 11 w niedzielę przy molo w Gdyni Orłowie i poturlać do Brzeźna w poszukiwaniu jakiejś czynnej budki z goframi. Potem możemy pojechać dalej np na Westerplatte albo zasiąść gdzieś przy gorącym napoju. Wszystko zależy od chęci uczestników i czy będzie pod wiatr ;) Myślę, że z uwagi na wcześnie zapadający zmrok trasa tym razem nie przekroczy 90 km ;)


Uwaga: Wydarzenie powstało w zaufaniu do prognozy pogody, która na niedzielę nie przewiduje deszczu. Może zostać odwołane jeśli przewidywania się nie sprawdzą i będzie lało.

Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij