Rowerem wokół Wyspy Sobieszewskiej

Dodane przez: maleks
Kiedy:
2017-06-17, 09:00 - 2017-06-18, 19:00
Gdzie: Gdańsk (pomorskie)

Dla kogo: dla wszystkich

Wiek: 18 - 99


WYDARZENIE ARCHIWALNE

Wolne miejsca: -21/24

Opis wydarzenia


Kochani zapraszam Was jak w tytule na wypad rowerkami po Wyspie Sobieszewskiej.


Plan jest prosty jak jazda na rowerze smiley. Spotykamy się o godzinie 9.00 na parkingu dworca głównego w Gdańsku i śmigamy do Sobieszewa, oczywiście na luzie i bez napinki smileywink​. W Sobieszewie urządzamy polowanie na artykuły spożywcze i napoje wszelkiej maści wink.

Po dotarciu do bazy, zapełniamy lodówki, żeby do wieczora wszytko nabrało odpowiedniej temperatury i ruszamy na spotkanie natury smiley.


A jest co podziwiać:Izba Pamięci Wincentego Pola oraz Dom Kultury „Wyspa Skarbów”. Zabytkowa północna śluza z 1895 r. Przy ujściu Przekopu Wisły (w odległości ok. 3 km od portu w Świbnie) znajduje się rezerwat Mewia Łacha. Zjeżdżając nieco z trasy w tym miejscu, przy ul. Lazurowej odnajdziemy „Forsterówkę”. Jest to modrzewiowy dworek zbudowany w latach trzydziestych XX w. na polecenie i według częściowych planów Adolfa Hitlera. Służył on jako letnia rezydencja dla gauleitera okręgu gdańskiego NSDAP Alberta Forstera. Rezerwat ​Ptasi raj,​ oraz mnóstwo wspaniałej przyrody...smiley​. Należy też wspomnieć o pięknej, dzikiej i najdłużej ( 11 km. ) plaży w w Trójmieście. Cała pętla rowerowa wynosi 24 km po płaskim terenie i nie powinna nikomu nasręczyć trudności smiley.

Z Gdańska do bazy mamy ok. 15 km.

W sobotę zjedziemy połowę trasy, a w niedzielę resztę + powrót do Gdańska.

A w sobotni wieczór " akcja integracja " czyli biesiada grillowa i wszystko, co z tym związane... smileywinkcool

Nasza nowa baza to:

Domki holenderskie
"ZŁOTE PIASKI" 80-680 Gdańsk-Sobieszewo
ul. Barwna 2
OPIS OBIEKTU

Domki holenderskie "Złote Piaski" to 6 komfortowych domków 4-8 osobowych z łazienkami, położonych na skraju lasu sosnowego, na zacisznej polanie, 700 m od plaży i strzeżonego kąpieliska. Przy każdym domku znajduje się duży, drewniany taras (ok. 30 m kw.) z rattanowym kompletem wypoczynkowym i parasolem. Teren całego obiektu jest ogrodzony, z wydzielonym parkingiem i miejscem do grillowania. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z dwiema huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą i trampoliną. Dla naszych Gości oferujemy możliwość wykupienia wyżywienia (śniadania i obiadokolacje) w tawernie "Robinson" położonej przy samej plaży w Sobieszewie (koszt 38 zł/os. za dzień). Odległość do najbliższego sklepu spożywczego wynosi 300 m.


​Koszt noclegu to 40PLN na osobę i mamy cały obiekt na wyłączność. Pozostałe wydatki uwarunkowane są naszą "szczodrością" w sklepie wink W związku z bardzo dużym zainteresowaniem muszę Was niestety prosić o wpłaty w/w kwoty na konto naszego "skarbnika wydarzenia" którym jest MarekTsmiley

Konto do wpłat:​

​85 1140 2004 0000 3702 4403 5940

Marek Turecki

W tytule proszę podać nick strefowy i deklarację długości pobytu.

Kolejność wpłat decyduje o wzięciu udziału w wydarzeniu.


LISTA ZAMKNIĘTA, PROSZĘ O NIEDOKONYWANIE WPLAT :)


Galeria i dyskusja są dostępne tylko dla zalogowanych

StrefaSingla.pl na portalu Facebook. Dodaj do ulubionych i nie pozwól by ominęły Ciebie niesamowite promocje! Poćwierkaj z nami na Twitterze :) Obejrzyj filmy na YouTube i dowiedz się, dlaczego ten portal nie jest po prostu kolejnym serwisem randkowym :-)

REKLAMA
Zamknij